Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, miből érzitek ismerkedésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miből érzitek ismerkedéskor, hogy egy srác tisztel/nem tisztel titeket?

Figyelt kérdés
Ha egyéjszakást keretstek, akkor is fontos nektek, hogy tiszteljen, vagy csak akkor ha komolyat?

2022. jan. 24. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy fontos, azt se kell tudni h hivják
2022. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan buta kérdés!

Akár férfi vagy, akár nő, akár párkapcsolat céljából, akár más célból találkozol és beszélgetsz valakivel, pár perc után érzed, hogy tisztel-e vagy sem.

Miből? Hát a viselkedéséből! Ezt érezni kell!

2022. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy előttem is írják sok esetben elég egy érzés, hogy "ez nem jó" vagy "valami nem stimmel". Ha ilyen érzésem van, nem folytatom. Nem vagyok nagy spirituális meg semmi ilyesmi, de az embernek nem véletlenül vannak ilyen érzései.

Mindegy, hogy ez mire irányul. Volt aki de facto nem volt tiszteletlen, de a humora számomra arról árulkodott, hogy nem vagyunk egy intelligencia szinten és akár a továbbiakban amit ő nem szánna tiszteletlenségnek, tudtam, hogy én annak venném.

Elég egy érzés. Nem magyarázgatok magamnak ilyeneket.


Olyan is volt, akivel első találkozásnál 0 kémia, feszengés volt, nem volt jó, de éreztem, hogy a srác maximálisan tisztelettel bánik velem.

Csak nem illettünk össze. Ilyen is van.

2022. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első mindig a megérzés, ha valami azt súgja, hogy valami nem oké, akkor annyiban szoktam hagyni a dolgot. De amúgy ami nagyon árulkodó szokott lenni, az a határok tisztelete. Nem egyszer fordult elő velem, hogy beszélgettem, vagy már találkozgattam egy sráccal, és többször le kellett szögeznem, hogy egy témáról nem akarok beszélni, arra nem vagyok kész, kellemetlenül érzem magam tőle, ezt tartsa tiszteletben. Akkor utána mindig jött, hogy persze, persze, teljesen megérti, tiszteletben tartja, aztán néhány nap múlva ugyanúgy felhozza, direkt feszegeti, és ő van megsértődve, ha leállítom. Ebből egyértelműen le lehet vonni, hogy ha ennyit nem képes tiszteletben tartani még az ismerkedős fázisban, akkor milyen reményem lehet, később, hogy megkapom a tiszteletet, vagy hogy hallgat a kéréseimre? Sem kapcsolatra, sem alkalmira nem kell olyan, aki nem képes tisztelni.
2022. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pénz tárca , jó munka és átlagnál jobb kinézet. Ezekkel megtisztelve érzem magam , mivel tudja a jó dolgokhoz pénz kell.
2022. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!