Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hanyas pasi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hanyas pasi vagyok külsőre?

Figyelt kérdés

[link]


Igaz, 3 éves kép, de egyszerűen nincs jobb magamról. :D


F/31


2022. jan. 25. 19:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy 3-mas, ha nagyon jóindulatú vagyok egy 4-es, viszont az itteni őrjöngésedet látva marad a 3 és a helyedben ennek is hálás lennék.
2022. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha megkaptad a 3-4-et, akkor rám mennyit tennének!? Kettőt, vagy esetleg elérhetném akár az egyet is :)? Sajnos túlságosan szégyellem magam ahhoz, hogy még mutogassam is magam pedig az 1 az elég jó kihívás lenne.
2022. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Elküldheted privátban 22-es...értékelő kedvemben vagyok :D
2022. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23: a linken is elérhető mert felraktam megint. de később leszedem megint.
2022. jan. 25. 20:50
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
#23 - 22-es vagyok, mint mondtam nagyképűség lenne felvágnom itt a rondaságommal. Sajnos nem fog menni.
2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

25.


És van aki vissza is élne vele, különösen ezen az oldalon. Balázs is így fog járni, anno konkrétan személyiségi jogokat is súlyosan sértő dolgok mentek itt (Gegi-éra)

2022. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
26: engem nem érdekel ki mentegeti le a képemet. Sőt, örülnék neki ha minél több ember ismerne, ugyanis nárcisztikus vagyok és imádom az ilyesmit IS.
2022. jan. 25. 21:00
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
#26 Esetleg röviden leírnád mi történt?
2022. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

28.


Hosszú, a lényeg hogy egymás képeit, ilyen-olyan adatlapjait, de talán még a másik címét is kiírták 1-1 kérdésnek álcázott támadásban vagy válaszban erre. Szerintem az egy nagyon sötét időszaka volt az oldalnak - máshogy, mint most.


Most a gyűlölet nagyobb, mint akkor volt, csak most csoportok küzdenek inkább, akkor pedig nagyon a személyeskedésé volt az úr, általában éjszakánként, amikor már durmoltak a modik. Reggelre törölték a kérdéseket, meg sokszor az érintett felhasználókat is, akik persze újraregeltek másnapra, ahogy Balázs is szokta tenni, annyi különbséggel, hogy újabban nincs akkora szigor.

2022. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te nárcisztikus, vélhetően olyan személy vagy, akit sokszor sokan b.sztattak már, ezért kiprovokálod, mert ez a komfortos közeged. Az, hogy nárcisztikusnak bélyegezed magad, szintén erről árulkodik, mert őket mindenki utálja.


Szerintem átlagosan nézel ki, ha megfelelő hangszínnel és szókinccsel rendelkezel, egy átlagos nő simán elérhető szint.

2022. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!