Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig az exébe szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exébe szerelmes?

Figyelt kérdés

Kisebb megszakításokkal másfél éve fűz engem egy srác, az elején egy toxikus kapcsolatból lábaltam ki, tehát csúnyán fogalmazva figyelemelterelésnek használtam őt, még nagyon az előző dolgon járt az eszem. Mindenesetre nem hitegettem őt egy percig sem. Az egy év alatt összeszedtem magam, és mivel megint rámírt, találkoztunk. Nem mondom, hogy szerelem volt első találkozásra, de én azt éreztem, hogy szeretném vele megpróbálni. Közben rengeteget beszéltünk, már teljesen nyíltan lekommunikáltuk, hogy mindketten érdeklődünk a másik iránt, én nem vagyok egy játszadozós fajta, és örömmel töltött el, hogy ő sem.

Mindenesetre már az első találkozásunkkor szemet szúrt, hogy szóbakerült az exe, ami szerintem nem a legjobb randitéma. Teljesen normálisan beszélt róla, sokáig nem volt róla szó, mégis éreztem, hogy ez furcsa, de nem akartam ezen fennakadni. Aztán nála aludtam, ahol nem történt semmi olyasmi, ő jelezte is, hogy nem szereti ezeket a csak szexre épülő dolgokat, de kifejezte, hogy érdeklődik irántam, simogatott, bújt, én meg már a fellegekben jártam körülbelül.

Másnap reggel az ágynemű miatt megint feljött az ex, hogy direkt áthúzta azt, amit még tőle kapott, hogy ne azon aludjunk. Ezzel sem foglalkoztam különösebben, nagy vonalakban én is meséltem neki az előző szerencsétlen dolgomról, hogy meg is magyarázzam neki, miért voltam annyira elérhetetlen korábban.

Most pedig a semmiből azt írta, hogy ő azt érzi, hogy nem tud közel engedni magához senkit, és hogy furcsa neki, hogy valaki ennyire törődik vele, mert rég volt vele ilyen.

Én nem érzem azt, hogy sok lettem volna, sőt, eddig ő volt az, aki nagyon tepert. Arra gondoltam, hogy most, hogy már engem is érdekel ő, már nem is vagyok neki érdekes, vagy még mindig az exébe szerelmes, akivel már 2 éve szakítottak. Normális dolog az, hogy ha 2 év után nem vagyok túl valakin, akkor nekiállok más lányokat hülyíteni, úgy, hogy még csak nem is a szex a célom?



2022. jan. 26. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy hülyített, van hogy csak ismerkedés során jövünk rá, hogy még mindig nem vagyunk túl az előzőn.
2022. jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Menekülj. Majd lehet, még 10 év rinyálás után kiheveri.
2022. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van, amit az elso irt.

Vagy van meg egy masik eset.Van egy exem, akin meg nem tettem tul magam. Nem a sracon, hanem azon, hogy mennyire osszetort es megalazott. Ezt a kis serelmemet meg hordozgatom tovabb es en sem tudok senkit sem kozelebb engedni magamhoz, "felek szeretni", amint elkezdenek erezni bepanikolok es legszivesebben eldobnam az egeszet. De nalam ez minden uj kapcsolat elejen igy van. Most is ismerkedek egy sraccal es oszinten meg vagyok halva erte, imadom mindenet de en is elszoktam mar ettol, hogy valaki igy torodik velem. Furcsa, de jo erzes, megis nyugtalanito. Szoval nem feltetlenul azt jelenti, hogy az exet szereti, hanem o is kicsit be van ijedve, meg mint mondta mar el is szokott az ilyen szituktol.

2022. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy nincs túl rajta, vagy megismert annyira, hogy rájött, nem te leszel a következő. Van ilyen.
2022. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Én egyetlen ilyen esetből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Előfordul, hogy annyira tetszik valaki, hogy csak habogunk , és nem tudjuk, miről beszéljünk, csak mondjuk, ami épp az eszembe jut. A férfi egyébként sem a szavak embere, ilyen lámpalázas helyzetben meg különösen nem az.
2022. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!