Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom még mindig az exébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még mindig az exébe szerelmes?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Most vettem észre egy albumot amit eldugott a szekrénybe, addig máshol volt. Kiderült hogy az exe volt benne, és a gépében is sok képet meghagyott. De már több mint 5 éve nincsenek együtt.
2014. nov. 24. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen... Szerelmes belé.
2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyi időn át szerelmes, igazán szerelmes nem tud maradni az ember...mély nyomot hagyott benne az a nő és ennyi...egy gyerekkori szerelmemre néha én is visszavágyom, csak hogy láthassam hogy milyen most, hogy él, mindene oké-e, szívesen meginnék vele egy kávét, de ennyi :) tudom, hogy nem szabad többet és nem is akarok...sztem az igaz szerelmet az ember sosem heveri ki és választanod kell párválasztásnál, hogy tapasztaltat aki ex szerelmes vagy tapasztalatlant aki valószínűleg (de nem biztos) nem volt még szerelmes...hagyd békén e miatt, emberi dolog sztem..
2014. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én ezt nem értem, nekem is volt nagy szerelmem, de lezártam, mert nem lehet úgy újat kezdeni sose, hogy még mindig nézegeti az albumot. és a falra is fel van firkálva egy szívbe a nőnek a neve... amit nem akar eltűntetni onnan
2014. nov. 24. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én se dobáltam ki az emlékeim, nem töröltem ki a képeket az exeimről (1 kivételével, akitől hányok).

Ha ezeket nem nézegeti napi szinten, akkor nem gáz. (Bár a falas dolog talán 1 kicsit mégis.)

2014. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak még valahol a fősuliról az akkori barátnőmmel váltott szerelmesleveleink. De ez nem azt jelenti, hogy még mindig reménytelenül szerelmes lennék belé. Amit szakításkor nem semmisítesz meg, később már kisebb rá az indíttatás. Ne aggódj emiatt.
2014. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!