Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszéltem egy lánnyal, és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem egy lánnyal, és azt mondta hogy a pasim dolgozik, ha a „barátom” szó helyett a „pasim” szót használja egy lány, akkor ez nem komoly kapcsolatnak tekinthető?

Figyelt kérdés

Mert én ha komolyan gondolom egy lánnyal akkor biztos hogy nem azt mondanám hogy a "csajom" hanem a barátnőm! Ezt most én reagálom túl, vagy igazam van?



Am több mint egy éve vannak együtt....


2010. szept. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te reagálod túl:)
2010. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

Tini r*bancok használják a pasi szót. Nagy divat ez mostanában. De ezt ők mindenre modnják, 1éjszakásra is és (szerintük) komoly kapcsolatra is. Nekem ki nem jönne a számon az biztos. Ha mások előtt utalok a barátomra, azt mondom, hogy a párom.

21/L

2010. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is csak túlreagálod.

énse szoktam azt mondani, hogy pasim, hanem barátom, de.. nincs sok különbség.

2010. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem mondom soha a páromra,hogy a "pasim".Ő a barátom:)

Nekem is furcsa amikor valaki azt mondja,hogy a "pasim"..

De nem feltétlen jelenti azt,hogy nem szereti komolyan..

2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, mikor a 20-évesek mondják hogy a "tiniknek" nem lehet barátjuk... szerintem nem gáz, ebből tanul az ember...én is csak egy tizenéves vagyok, de én se mondanám hogy "pasim". Nem jön a számra, komolytalan. Nem kell minden korombelit így leírni...
2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valaki azt mondja h pasim valaki meg azt hogy barétom ember válogatja :D no meg a szleng meg h hány éves az illető:)
2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve együtt vannak gondolhatod, hogy komoly :D :D

Amúgy igen embere válogatja, a környezetemben aki nem p*csa ők is használják úgy, hogy pasim bár én sem szeretem sem hallani sem használni.

2010. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt most hülyének fognak jó páran nézni, de én nem azt mondom, hogy pasim, meg barátom, hanem a párom. A "pasi" szó lenézés a másik félre nézve és nem komoly. A "barát" meg olyan barátkozós fiúhaver, akivel még nincs komoly kapcsolatod.
2010. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!