Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja mindenki csak azt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenki csak azt?

Figyelt kérdés
mármint első randi után egyből azzal jönnek h mikor fogunk d*gni:S aztán amikor közlöm velük h nem akkor meg sajnáltatják magukat...nem vagyok r*banc nem is viselkedek meg öltözködök ugy meg semmi.
2010. szept. 9. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek ezek az "alfahímek"...
2010. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 soundcloud ***** válasza:
100%

mert->

Mindenki azt akarja,

Mindenki keresi - kutatja,

Mindenki azt akarja

Csak menni a csúcs felé.

komolyra fordítva a szót, komolyan sértve érzem magam:)), ugyanis nem mindenki, így pl én sem egyből azt akarom egy lánytól

ilyen a világ, kész

2010. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de őszinte leszek:


Úgy vettem észre, ha már az első kettő randin előhozzák a szexet, akkor már nem terveznek hosszú távra veled/velünk, így a jól elszórakozom majd vele azt oszt kész kategóriába esel... Hogy miért? a pasik válogatja...valakinek bejössz és többet is akar, valakinek meg nem, de majd arra jó leszel...


Én ilyenkor kidobom az illetőt, mint macskát sz.rni...

Ha lyukat akar, akkor keressen egy csajt a főút mellett, de velem ne szórakozzon!


(amúgy hány éves vagy?)

2010. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-asnak! Aki igazán tervez és fontos vagy neki az nem akarja az elején elszúrni, sőt félénk kicsit és meg akar jobban ismerni. Kb 1 hónap után már felhozhatja a szex témát, de nem a 2-ik 3-ik randin.
2010. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
igazat kell adnom, 20éves fiú vagyok és eddig azt mondhatom el, hogy akkor tértem rá pár nap alatt a szex témára, ha csak abban voltam érdekelt. mondjuk ezt nem is nagyon rejtegettem:)máskülönben 2-4hét megvolt.
2010. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves 23:56-os!


Amúgy mit mondanak neked ilyenkor, mikor azt mondod magadban, hogy juj, ezzel a csajjal tuti nem lesz hosszú távú, de arra majd jó lesz?


(csak kíváncsi vagyok)

2010. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
életkort irhattál volna, amúgy tényleg durva ilyenekről beszélni :D kérdezz vissza, hogy amikor BMW-d lesz
2010. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nemsokára 20 leszek
2010. szept. 10. 09:13
 9/14 anonim válasza:

23:56 -os vagyok


van aki benne van a dologban egyből, van aki úgy gondolkodik ,hogy majd meglátjuk, hátha lesz több is benne és megmarad(én sem csak úgy állok hozzá ,h mindenképp rövidtáv, csak általában érzem,hogy ez lesz), és van aki azt hiszi ,hogy ez meg fog változni ,mert ha szeret, én is szeretni fogom.

2010. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket:)
2010. szept. 10. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!