Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja mindenki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenki h magassarkúban járjak?

Figyelt kérdés
14 vagyok és már amugy is 169cm magas de mégis azt mondogatják h magassarkúban kéne járnom.mit tegyek?pls normális válaszokat
2011. júl. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd,hogy más mondja meg,hogy mit hordj!22/F
2011. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nem a legjobb dolog magassarkút hordani! Még várj vele vagy két évet!
2011. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 161 cm vagyok és ritkán hordok magassarkút. Az utóbbi időben nagyon megbabonázott a nőies stílus, egyre több szoknyát, blúzt, csinos felsőket, blézert szeretnék és tavasszal vettem egy 5-6 centis sarkú sima fekete magassarkút, ami mindenhez illik. Nagyon szeretem. Mégsem hordom túl gyakran, mert van egy ismerősöm 40 év körül van és a lábai teljesen eldeformálódtak és a gerince is picit elferdült, az orvosok arra vezették vissza ezt a két problémát, hogy 16 vagy 17 éves korától magassarkút hord, de szinte mindennap. Tavasszal azt mondta nekem ez a nő, hogy ő már nem is tudna lapostalpú cipőben járni, amikor az van rajta, alig bír menni, úgy érzi kitöri a bokáját. Számomra ez is érdekes, a 10 centis tűsarkújában elvileg tök stabilan tud járni, de egy lapostalpúban nem. Az orvosa megmondta, hogy nem kellene több magassarkút hordani, de csak hordja.

Egy szó, mint száz, nem szeretnék így járni. Arról nem beszélve, hogy vannak napok, amikor elég rohangálós vagyok, mert sok a dolgom, ilyenkor pláne nem jó a magassarkú. Egyszer-egyszer suliba egy csinosabb ruhával, vagy alkalmakra, esetleg randira (ha lenne) ezer örömmel felveszem, de mindennap nem. Egyébként van lapostalpú cipő is, ami szép, nőies pl. szandálok, topánkák és társai, papucsok, boka és sima csizma stb.


Szerintem ne hagyd magad befolyásolni, úgy öltözz, azt viselj, amit te szeretnél! :)

16/L

2011. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. júl. 21. 10:08
 5/5 ekeke ***** válasza:
Aki kurvva, ne csodálkozzon, ha megbassszák. Lefordítva: ha kapható jócsajnak fogsz kinézni, esetleg olyan dolgok történnek meg majd veled, amiket még nem tudsz kezelni, tehát úgy öltözz, ahogy szeretnéd a jövődet alakítani.
2011. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!