Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mutassam a fiúnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam a fiúnak aki tetszik, hogy elérhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
talán úgy észrevesz.. vagy nemtudom. nagyon tetszik. egy suliba járunk, fogalmazhatunk úgy is hogy egész nap együtt vagyunk. hülyülünk, dumálgatunk stb. De én többet szeretnék.. csak nem tudom hogy hogy adjam a tudatára hogy KELL NEKEM.. Van nője, de nemhiszem hogy túlságosan szeretné.. Azt sem tudom hogy bejövök e neki egyáltalán.. Mit tegyek?
2010. szept. 10. 16:51
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy nem hiszed hogy szereti láttad őket?
2010. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon dangerous...ha elmondod neki akkor lehet elveszted mint barát de ha nem mondod el csak kínzod magad és minden nap egyre rosszabb esz vele...bár egyszer elmúik az érzés :)
2010. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
utazz el 300 kilóméterrel arrébb, 10 évre! akkor a szó szoros értelmében elérhetetlen leszel számára!
2010. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak egy nő gondolhatja azt, hogy attól máris felfigyel rá egy srác, hogy elérhetetlennek tetteti magát.


Én a helyedben őszintén megbeszélném inkább a sráccal, vagy -miután van barátnője- hagynám a francba.

2010. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

annyira nem vagyok kiváncsi az értelmetlen válaszokra, bocsi.

amúgy nem tudom hogy szereti e, csak SZERINTEM nem annyira. :/

2010. szept. 10. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ültesd le kettesben és beszéld meg vele.
2010. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt a csajának mondd el, és annyi gondod lesz, nemfogsz csávóval törődni:d
2010. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az h hülyeség hogy elérhetetlennek mutatod magad, mióta értelmetlen válasz?! Ne legyél már ennyire éretlen...
2010. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 14? 15?
2010. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője, HAGYD BÉKÉN!!!

Majd, ha esetleg szétválnak, akkor foglalkozhatsz vele.


Ha pedig azt mutatod, hogy elérhetetlen vagy, azt tudomásul fogja venni, és keres mást. A férfiak már csak így működnek.

2010. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!