Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam ki egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki egy fiúnak hogy bejön és hogy össze akarok vele jönni?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon tetszik és nem tudom mit csináljak hogy közelebb kerüljünk.
2011. máj. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, és hol szoktatok a legtöbbet találkozni?
2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, nyugodtan beszélgess vele bármiről.
2011. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14/l és egy helyre járunk szolfézsra de msnen szoktunk beszélgetni és már voltam bent vele Pesten de nemvolt smi csak beszélgettünk
2011. máj. 21. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek kiváló. Beszélgessetek még. Sokat. A többi majd alakul.


Köszönéskor puszi:)

2011. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

már megvolt a 3 rom puszii :P

köszi a választ énis erre gondolta de már nagyon nehéz várni h "majd kialakul":D gyorsabban is alakulhatna már :DD

2011. máj. 21. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja az jó ötlet ha mikor elköszöntök megpuszilod( de csak az arcát sztem). Aztán haa te is érdekled, akkor lépni fog.
2011. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már adtunk egymásnak 3 puszit mikor elköszöntünk meg mik taliztunk akk is ez nem ötlet volt!!:DD
2011. máj. 21. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts át a 3 pusziról 2-re mondván, hogy hármat csak a barátaidnak és a barátnőidnek adsz, aztán kacsints rá mosolyogj és hagyd ott. Ezen el fog gondolkodni. :)
2011. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!