Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3. Randin sem engedte hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. Randin sem engedte hogy megcsókoljam, mondván hogy túl gyors neki. Szerintetek igaz vagy lehet friend zone-olni akar?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ilyen voltam egész életemben férfiként, hogy az 1. vagy max. 2. randin mentem a csókra és maximum a 3.-5. randin a szexre. Minél előbb persze, ahogy csak lehet.


Az utóbbi időben felhagytam ezzel, mert ez nem vezetett eredményre az életemben és csak olyan nőket tudtam így megismerni, akik hirtelenek és kizárólag érzelmek és pillanatnyi tetszés alapján döntenek és akarják a dolgot. Nyilván nem egyszerű váltani egyik napról a másikra ebben, ha előtte ilyen volt az ember, de sikerült. Most teljesen egyet tudok érteni azzal, hogy előbb meg kell ismerni a másikat, a csók aztán majd ráér több héttel vagy még inkább hónappal később. A szex meg pláne, mert nem akarom többé a saját testemet alkalmi szexszel abuzálni, vagyis hogy olyan emberrel szexelek akit nem szeretek és ismerek mélyen.


28/F

2022. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!