Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már egy olyan lány, aki normálisan áll hozzám, és ad nekem egy esélyt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és még alig volt sikerélményem a nőknél. Pedig sokak szerint nem nézek ki rosszul (edzek is), és a stílusom is rendben van. Még csak diszkóban csókolóztam, szűz vagyok, és "barátnőm" is csak két hétig volt, aki persze végig mást szeretett, így a mi "kapcsolatunkat" el se ismerte. 4 éve próbálkozom egyébként, bulikban, neten, társaságban, egyszóval minden területen, és mindenhol nyitott szemmel járok, keresem az alkalmat az ismerkedésre. Nemrégiben felvettem egy csajt msn-re, beszélgettünk, mondjuk főleg én írtam, ő csak néha. Aztán felvetettem, hogy találkozzunk, mondta hogy jó, de még mindig ugyanolyan szótlan volt. Másnapra akartam elhívni, mondtam is neki, hogy mikor és hol, erre letiltott. Az előző próbálkozásaimnál se volt ez másképp, bár akkor nem tiltottak le, egyszerűen én adtam fel, mert láttam, hogy reménytelen. Másoknak mindig minden összejön, nekem miért nem? Miért nem tudnak nekem esélyt adni?
2010. szept. 10. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. :/
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vagy én..:(
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyénként nálam az is baj szerintem, hogy szinte csak az olyan lányok vonzanak akiknek nem jövök be. :(
2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mert görcsös, aggódós emberek vagyok, próbáljátok magatokat megjátszani a nőknél, meg igy kedveskedtek ugy kedveskedtek... közben senkinek nem kell egy pincsikutya. szard le őket, legyél laza, nyugodt, magabiztos, és letámadnak. viselkedj ugy, hogy azt lássa, esélye sincs nálad. egyből akarni fog
2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hogy edzel? Sportolsz valamit?

Csak kíváncsiság.

2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Figy nem akaraom a kérdező szerepét átvenni de ez nem olyan könnyű mint mondtad, Fél éven át írkáltam egy csanak aki néha még vissza sem írt és ha még is akko annyit h "XD" v ':D" szval tartalmas beszélgetések voltak és ha kérdeztem vmit "igen","nem", 2 csajt is elhajtottam mert megőrültem h így játszadozik velem és csak úgy próbaképpen nem írtam neki 2 hétig h megnézzem h mi lesz, hát semmi nem lett.. Utálom ezeket a p*csákat! és nem lehet igaz h nincsen más..
2010. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Fél éven át írkáltam egy csanak aki néha még vissza sem írt és ha még is akko annyit h "XD" v ':D"


Pont ezt írta valaki. Pincsikutya voltál, nem az erős Férfi. Nem csoda, hogy nem kellettél neki.

2010. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a normális (vagy nem biztos hogy normális de az aki neked tetszene) lányoknak nem jön be ez a bulizós típus... És arról meg nem tehetnek ha nem szeretnek beléd, persze akkor ne is hazudjon. Én leginkább úgy tudom elképzeni a dolgot hogy valaki akit régóta ismerek, és sajna úgy nem megy a barátkozás hogy közben tudom hogy mit vár és nem pusztán csak haver akar lenni.
2010. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Konditerembe járok pár hónapja.
2010. szept. 10. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van, hogy a bunkó nagyképű pasikhoz jobban vonzódnak a lányok.

És tudom hogy nem is a külsőmmel van baj, mert már sokan mondták hogy milyen helyes vagyok, meg ilyenek, ráadásul a múltkor még szerelmet is vallottak. De ha nekem tetszik valaki...

És tényleg az is baj hogy túlgörcsöljük az egészet, és túl komolyan vesszük.

De mit csináljak ha ennyire érzelmes vagyok?

Nemrég találkoztam egy lánnyal, sokat beszélgettünk, és sokat voltunk együtt mert együtt utaztunk valahova. Megbeszéltük, hogy majd megkeresem, és későbbiekben találkozunk még. Egy hete írtam neki egy mail-t és azóta sem válaszolt. :(

Az ilyenek annyira ki tudnak borítani. Totál készen vagyok az ilyen kudarcok miatt. Szerintem lassan fel kellene keresnem egy pszichológust. :(((

Nagyon irigylem azokat akik az ilyenek mellett csak így el tudnak siklani, de sajnos én nem ilyen vagyok.

2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!