Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Zavar titeket, ha beszéd közben véletlenül a dekoltázsotokra "téved" a szemem? Nagyon feltűnő ez? :S

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 22:30
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:
92%
használj napszemüveget. légy Neo.
2011. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
ne mond már, dehogy véletlenül! :D a te szemed zavarna. és igen, feltűnő.
2011. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Hordj susogós bőrkabátot és napszemüveget... még éjjel is.

Így megszűnnek az ilyen gondjaid!

2011. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mondom h. nem szándékosan, csak olyan ösztönös ez. De ha zavar, akkor minek veszel fel kivágott ruhát?
2011. okt. 22. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem 20
2011. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok csaj, de úgy gondolom, hogy akit ez zavar a csajok közül, az ne járjon köldökig kivágott ruhában. Persze nem arra gondolok, hogy csak azt bámulja a fiú az egész beszélgetés folyamán, és a lány szemébe se nézzen. De a lány se háborodjon fel, ha egy-két másodpercre oda-oda téved a fiú tekintete, ha már egyszer kipakolta.
2011. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Panda Péter ***** válasza:
90%

"Hordj susogós bőrkabátot és napszemüveget... még éjjel is."

Vektor FTW. You are awesome :)

2011. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

én elég nagy mellű lány vagyok,és nagyobbnak tűnik a mellem ha nyakig érő felső van rajtam! Többen is bámulják,feltűnőbb!

Nem hordok teljesen kivágott toppokat sem,de ettől függetlenül is volt már hogy valaki a melleimmel beszélt.

Általába ilyenkor már rájuk is szólok..de ha csak ennyi baj lenne a férfiakkal..:D

2011. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem kitartóan bámulod/ahhoz beszélsz akkor engem nem zavar ha nézed. Amúgy feltűnő:D

De én úgy vagyok vele, hogy pontosan ezért teszem ki egy kicsit jobban amim van, hogy megnézzék. De mondom pillantás és kitartó tátott szájas bámulás között van bőven különbség:D

2011. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

az zavar, ha mindig, de amúgy nem.

amúgy meg, ha nem akarnám, nem vennék fel kivágott felsőt -.-

2011. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!