Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szeretitek ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek ha a lány hív el titeket randira először?

Figyelt kérdés
És mi az a szöveg ami szerintetek, még nem gáz egy ilyen esetben, mármint olyan ami nem túl nyomulós, de álltalában bejön? És am volt már veletek ilyen?
2011. nov. 4. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, és miért baj ha nyomul a csaj?
2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem kell megjegyezni, tudom h rossz lett a szórend csak siettem :DD

szal: ti szeretitek, ha első randira a lány hív el titeket, és nem pedig fordítva? :D

2011. nov. 4. 16:15
 3/17 anonim ***** válasza:

cicus,ha randira akarsz hívni akkor csak írd meg,hogy mikor és hol...

mennyi idős vagy?

2011. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért ha a srác nem tudja hogy bejön neki akkor mit csináljon? törődjön bele? szerintem semmi baj nincs vele
2011. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
am 17/L :D
2011. nov. 4. 16:27
 6/17 anonim ***** válasza:

ha régóta ismerem akkor valószínűleg nem zavarna.

ha meg az utcán szólít le akkor meglepődnék de ha bejön akkor úgyis igent mondtam volna sőt ha egyedül van akkor lehet hogy én is leszólítottam volna

F

2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne úgy csináld, hogy a srác 5-6 barátjával beszélget, te meg odamész:

- Szia Géza! Elhívhatlak holnap randira?


Nem hiszem, hogy így tervezted. :-)

Nekem csak lányokkal van tapasztalatom, de "tudnál segíteni" mindig jó kezdés volt.


35/F

2011. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szeretitek... csak szeretném :( Eddig még nem volt ilyen, szerintem nem is most lesz, hogy egy lány hív el :S


18f

2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valószínű hamarabb öregszem meg minthogy ez megtörténjen, hogy egy lány elhívjon randira. Egyébként tetszene.
2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek Jaguar Warriorral.
2011. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!