Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Összezavar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavar

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem ismerkedni most egy sráccal facebookon. Kb 2 hétig beszélgettünk utána személyesen is találkoztunk.

Minden jól ment, sőt jobban mint amire számítottam. Kiderült, hogy nagyon tetszem a srácnak és nagyon jól érezte magát velem.

Már a találkozó előtt is de utána is pár napig még igencsak mentek a flörtölések üzenetben. Aztán egyszer csak behalt a beszélgetés. Próbáltam élesztgetni, új témákat dobtam fel, érdeklődtem felőle, cuki emojikat használtam stb.. de nem igazán érzem rajta már azt a lelkesedést mint amivel indult az egész. Pedig annak csak egy hónapja. Ritkábban is ír vissza jóval, pedig sokszor van fent.

Ennek ellenére hívott, hogy találkozzunk megint. Nem értem, összezavar. Már kezdtem beletörődni, hogy nem érdeklem de mégis találkozni akar.

Mielőtt valaki azt hinné csak a szex miatt, biztosíthatom, hogy nem az a tipusú srác.

Próbáltam vele megint flörtölgetni üzenetben de nagyon nem veszi a lapot, pedig nem annyira álcázott szövegeket nyomok. Szóval nem igazán értem, hogy most mi van, mit akar tőlem pontosan.

21/L



2022. febr. 13. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát az történt amit leírtál. Behalt a beszélgetés, de azért elhív találkozni, mert őt is érdekli belendülhet-e még vagy ennek ennyi. Valószínűleg úgy van vele hogy összefuttok még 1x-2x aztán majd lesz valami vagy nem.
2022. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Mikor volt a legutóbbi találkozó? Én így nem mennék semmiképp - távolságtartó, a találkozót nem követte egyből új, a beszélgetés elhalt.


Rögtön arra gondol az ember hogy próbálkozott mással is, ami nem jött be végül, így visszakanyarodik hozzád.

2022. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mi történhetett, hogy egyik napról a másikra abbamaradtak a flörtölések?

Gondolkodtam, hogy esetleg valami sértőt vagy rosszat írhattam, vissza is olvastam az üzeneteinket.

Plusz tényleg próbálok megint flörtölni vele de egyenesen hárít.

2022. febr. 13. 00:12
 4/10 A kérdező kommentje:

00:10


Egy hete találkoztunk pont

2022. febr. 13. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező ha ez ekkora fejfájást okoz akkor hagyd az egészet szerintem.
2022. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pluszba még írta is, hogy nem bánná ha többet beszélgetnénk erre 1-2 napra rá már ő az aki alig képes visszaírni..
2022. febr. 13. 00:14
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez a hátránya annak, ha túl sokat beszélgettek chaten és túl keveset élőben.
2022. febr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam is így van, csak fordítva.

én érdeklődök felé ő meg csak válaszolgat aztán lelép órákra.

az ilyeneknek nem fogsz bejönni.

akinek tetszel, az időt fog szakítani rád.

2022. febr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Kérdés az is hogy miért van ilyen sok kihagyás randik között. Mi a chatet már az elején is probáltuk mellőzni, személyesebb a videozás vagy telefonálás. A chat egy idő után ellaposodik, személytelen.

Szerintem hagyd te is a chatet, ha ír válaszolj neki. Ha elhív találkozni, akkor pedig menj el.

2022. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7:58


A munkája miatt van a kihagyás a randik között, mivel ő hétvégén is dolgozik így aztán gondolom akkor talizunk mikor szabadnapot kap.

2022. febr. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!