Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az ideális különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális különbség magasságban férfi és nő között?

Figyelt kérdés
40 cm-el magasabb férfivel vajon nevetségesen néznék ki? Kicsit úgy érzem magam mellette, mintha a kislánya lennék.
2022. febr. 14. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan ,hogy ideális. Kit érdekel a magasság?
2022. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

ideális.. oké.


ezek szerint nem felel meg a kislány szerep, tehát ne huzd az idejét.

2022. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

KB igen... Vagy a húga!!

Elég bután tud kinezni...

2022. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

szerintem 0 centi

nem kell hajolgatni, álló helyzetben is mindig közelségben vagytok egymáshoz

2022. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

0 vagy max egy tízes a férfi javára. Mondom ezt úgy, hogy vonzóak a tőlem magasabbak, csak hát én is 188 vagyok, a kétméteres nő elég ritka a magyarok között.


De a legjobb a nulla. A legtöbb nő meg amúgy se hord már 10 centis magassarkút szerencsére, kivéve akiktől elvárják. Kolléganőim kivétel nélkül normáltalpú cipőben járnak, a rockert leszámítva aki bakancsban van állandóan.

2022. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
III.Edricus Anxious - ezt komolyan mondod, hogy szerinted a 0 cm az ideális magasságbeli különbség? :D Nálam azért nőként a plusz 10-15 centi a nyerő, 160 cm vagyok, most egy 2 m-es pasival ismerkedem, ami picit már zavaró.
2022. febr. 14. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
akk minek ismerkedsz vele okoska?
2022. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én 196 cm vagyok, a párom 165 cm. Tudok rá nőként tekinteni. Vicces lenne, ha azért érezné magát rosszul bármelyikünk, mert ő alacsony. Ez valahol ugyanolyan kisebbségi komplexus lenne, mint ami sok alacsony férfinak is van. Én se attól vagyok férfi(as), hogy magas vagyok. 100 másik külső és belső tulajdonság belejátszik ebbe még egy embernél, a magasság csak egy közülük.


Szerintem óriási előrelépés a lelki fejlődésben, amikor valaki el tud már ezektől vonatkoztatni.

2022. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
190 vagyok, imádom az 160-as nőket, pont befér az állam alá, illetve nekik is elmondásuk alapján hatalmas biztonságérzet ez. Nem mellesleg kellemes darab vagyok, széles váll-hát, ugyhogy érthető is.
2022. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

6.


Én ismertem velem egymagas nőt, kvázi barátok voltunk valamilyen szinten és teljesen ideális lett volna ilyen téren. Azért is írtam, hogy 0, vagy max 10 centi a férfi javára, a 188 centihez viszonyítva.


Jó, nyilván 160 centis emberek esetén más a válasz. De az régen volt, hogy én 160 centi voltam ráadásul akkor még gyerek voltam félig, mert olyan 12-13 körül lehettem, és akkor nem is gondolkodtam ilyesmin.

2022. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!