Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Napokkal korábban hívjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokkal korábban hívjam el a kolleginát kávézni, vagy aznap?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz szabadidőm arra, hogy kávézzunk és beszélgessünk a munkahelyi kávézóban.


Nagyon régóta várhatta azt, hogy lépjek felé, mindenféle jeleket adott, de nem tettem, mert tartottam a munkahelyi problémától (házinyúlra nem lövünk), most viszont az épületen belüli áttelepülés miatt már nem találkozunk.


Szóval két lehetőség van: Vagy hétfőn reggel szólok neki hogy aznap kávézzunk, vagy még holnap szólok neki hogy hétfőn nem leszek elfoglalt és akkor kávézzunk, beszélgessünk.


A hétfői aznapos szólítás előnye az, hogy spontán és nem görcsöl rá az ember.

Ha viszont pár nappal előre szólok neki, akkor jól rá tud készülni, nem lesz derült égből villámcsapás, illetve azzal a pár nappal is előrébb vagyok abban, hogy tudtára adom, nem engedtem el őt azzal, hogy máshova került.


Csak ennyi a kérdésem, hogy mikor lépjem ezt meg, és főleg nők véleményére lennék kíváncsi. Melyik eset lenne a kellemesebb elhívás?



2022. febr. 16. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Már pár nappal előtte szólok, hogy akkor tudunk kávézni
Aznap szóljak neki, hogy még aznap később kávézzunk
25 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Én személy szerint elsőre afelé hajlok, hogy még holnap szóljak neki, hogy hétfőn tudunk beszélni.

Egyrészt azért, mert ha hétfőn keresem fel, lehet hogy éppen meetingen lesz vagy én és nem tud rögtön válaszolni, aztán eltelik az egész nap és nem biztos hogy le tudtuk egyeztetni.

Másrészt pedig azért, mert addigra lehet, hogy még jobban lemondana rólam így, hogy már nem találkozunk, és hamarabb szeretném tudtára adni, hogy tűzben tarthassam.

Harmadrészt pedig talán neki is jobb az, hogy akkor úgy készül aznapra, esetleg a jobbféle kollekciójában öltözik fel amiben jobban érzi magát.

2022. febr. 16. 23:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem előre tudni a programjaimat. AZnap lehet, rá sem fog érni.
2022. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "akkor tudunk kávézni" megfogalmazás nekem egy kicsit érzéketlennek és leereszkedőnek tűnik ehhez a helyzethez, mintha ez tőled csak valamiféle szívesség lenne. Te ismered a körülményeket, de ezt a kifejezést esetleg még gondold át.
2022. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi csak az ellenérzésem, hogy így viszont túl rákészülősnek tűnik, hogy napokkal előre leegyeztetünk egy kis rövidke beszélgetést.
2022. febr. 16. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Praktikus okokból minél hamarabb. Lehet, hogy hétfőn nem lesz rá alkalmad. (Vagy be sem megy dolgozni pl. covid miatt.)
2022. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mehet a napokkal előtte, azt se kell nagydobra verni: "xy napom laza lesz, megejthetjük majd a kávézást. Neked is jó?"
2022. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a ráfeszülős hogy ennyit agyalsz ilyen hülyeségen. Mindig jobb előre tisztázni a "rövid beszélgetéseket" is (ami amúgy egy jelentős lépés felé, amire várt - az elmondásod szerint), mert akkor ő is úgy alakítja a napját.


Neki ez nem egy rövid beszélgetés, hanem egy fontos alkalom.

2022. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem napokkal korábban. Így jobban fogja tudni értékelni, sőt lehet, hogy felajánlja, hogy akár hétvégén is kávézhattok. Persze ez inkább csak a 35+ korosztály nőire jellemző. 39N
2022. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!