Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jogosan bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan bizonytalanodtam el? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Randiztam egy nagyon csinos és intelligens lánnyal, nagyon tetszik, el tudnám képzelni barátnőnek is..de elbizonytalanodtam, mert azt mondta, hogy van hogy csak úgy megiszik egyedül otthon 1-1 pohár bort, vagy egy üveg cidert. Havi 1-2x buliban be szokott rúgni és heti legalább 1x elmegy inni a barátaival. Ehhez már nem tini, 26 éves
2022. febr. 20. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ivás nem zavarna, de az igen, ha nem tudja, hogy hol a határ.
2022. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez elég habitusfüggő. Én eléggé buliellenes, és baromi részegségellenes vagyok, nekem ez a kettő baromira nem fér bele. Az, ha néha megiszik valamit otthon, ha nem rendszeres, részemről oké, és heti egyszer elmenni a barátokkal iszogatni kultúrált módon is. Másnak viszont ez így teljesen oké, mert mondjuk ő is ilyen. Az a kérdés, hogy TE el tudod-e, el akarod-e így fogadni.
2022. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Biztosan lazább egyéniség, de ez nem mond el róla semmi negatívat.
2022. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még szimpatikus is lenne, hogy élettel teli és nem otthon ül egész nap. Mindenkinek más a kikapcsolódás és a szórakozás. Neki ez, nincs ezzel semmi gond. Néha te is elkísérheted, ezenkívül meg rengeteg más közös programot is ki tudtok találni.
2022. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!