Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elvagyok bizonytalano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elvagyok bizonytalanodva és kilátástalannak érzem a helyzetem! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek még mindig. Három éve jöttünk össze és egy évig voltunk csak együtt. Nagyon sok sérelem gyűlt bennem össze, hogy a szülei tiltottak minket egymástól ezért szakítottam vele és a bánatom elfelejtésére miután szétmentünk összejöttem egy lánnyal 1 hónapra. Megcsalás nem történt a másik lány a szakítás után jött viszont hirtelen. Ez körülbelül egy hónapig tartott. Azóta az exemmel akit ugye szeretek beszélgetünk napi szinten és néha néha találkozgatunk. Régen ő nagyon sokszor mondta, hogy találkozzunk de nagyon sok elfoglaltságom volt. Majd januárban a felszínre hoztam azt, hogy nagyon szeretem még mindig és konkrétan szerelmes vagyok belé még mindig. Ő is mondta hogy szeret meg fontos vagyok neki viszont van egy kis probléma. Ő már december körül elkezdett beszélgetni egy másik fiúval akivel elvileg jól megvoltak mára viszont elvileg nem beszélgetnek úgy mint az elején. Kicsit nyomozgattam utána és a lány unokatesójánál rákérdeztem mindenre mert tudom, hogy mindent megbeszélnek és azt mondta, hogy azzal a sráccal soha nem találkoztak és nyugodjak meg nem akar vele semmi komolyat hisz velem január óta a bezártság ellenére háromszor vagy négyszer találkoztunk már a másikkal meg ugye nem. Az elején azt hitte a lány, hogy féltékeny vagyok de belátta, hogy ennyi hónap után nem lehetek az és én tényleg őszinte vagyok nem ezért csinálom hanem mert újbol akarom őt. Eleve a másik csávónak nincs rendes munkája ahogy én is utána nyomozgattam és tipikus bulizós fajta aki szédíti a nőket. Érthetetlen, hogy miért írkál vele. Konkrétan január óta a lánynak minden nap leírom ugyan ezeket, hogy engem zavar az, hogy más fiúval beszél rajtam kívül ha elvileg szeret illetve az érzéseimet is elmondom. Egyszer volt egy találkozó februárban ahol a városban megfogtuk egymás kezét és többször is szájon pusziltam és ölelgettük egymást szinte mintha együtt lettünk volna. A lány viszont ezek ellenére sem akarja letiltani vagy ignorálni a másik fiút. Azt mondta nem szeretne kapcsolatot most jelen pillanatban viszont azt mondja nagyon szeret. Nem akar elveszíteni és beszélgetni akar velem. Tegnap is beszéltem vele és leírtam mennyire szeretem, hogy komolyan tervezek vele akár összejönnék vele most is,később a kezét is megkérném. Majd erre azt mondta nem is tudom milyen érzelmeket váltottam ki belőle aztán így ennyi. Viszont azt is mondta,hogy ezt a helyzetet úgymond én harcoltam ki. Pedig nem direkt nem találkoztam vele tavaly vagy ilyesmi. Eszembe jutott az, hogy amikör összejöttem vele akkor egy rózsával retérdelve kérdeztem meg tőle, hogy lenne-e a barátnőm. Szerintetek ha esetleg a következő találkán újból megtenném ezt a romantikus dolgot vajon mi lenne a reakciója vagy változtatna bármit is a helyzeten? Félek nagyon a visszautasítástól. Tudom, hogy ezt tőle kéne megkérdeznem de úgy is visszautaasítana vagy tényleg nem tudom viszont külső szemmel ez másnak látszódik akár csak az egész történet is. Én konkrétan több mint fél éve nem beszélgetek más lánnyal. Nagyon szeretném ha csak az változna, hogy ne beszéljen mással a nagyobb cél pedig, hogy együtt lennénk. Bármilyen tanácsot vagy taktikát elfogadok, hogy hogyan lehetne jobb a helyzet. Előre is köszönöm aki érdemben tud segíteni.

2021. márc. 24. 08:38
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
67%
#tinipàrkapcsolatok
2021. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

A lányok szeretik a bulizós fiúkat.

Ráadásul lehet vele normális volt és hiába nem találkoztak azért néha jól elbeszélgetnek.

Az jó ha romantikus vagy meg rendes stb., de egy lánynak nem csak ez kell.

Ne érdekeljen kivel beszélget mert úgyis azzal fog beszélni akivel akar és te ebbe nem szólhatsz bele. Ez a térdelős rózsás dolog egy szép gesztus, de ha már egyszer volt szerintem másodjára valami mást találj ki. Ne látszódj ennyire érzelgősnek. Te egy férfi vagy aki magabiztos és van tartása. Ha azzal jössz, hogy szeretnéd ajd feleségül venni se egy jó dolog. A lány tudja, hogy nagyon szereted de amiért ő nem biztos benne, hogy az egész életét veled töltse így választás elé kényszeríted ami nagyobb eséllyel egy visszautasítás lesz mert nem akar később megbántani ha meggondolná magát. Rengeteg dolog van még ami miatt ez a kapcsolatot így a leírtakból nehezen látnám működőképesnek. Állj úgy a dolgokhoz, hogy ha a másik srácot választja végül akkor az ő dolga. Ha ő boldognak érzi magát akkor örülj neki. Aztán kicsit idősebb korra mikor nem találja sehol az igazit majd lehet eszébe jutsz. Ha úgy látod, hogy esélytelen a dolog akkor készülj fel rá, hogy elkell engedned. De persze egyáltalán nem biztos, hogy elkell.

2021. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erősen nyomulsz és lehet hogy érzelmileg nem tart ott, hogy teljes mértékben elkötelezze magát. Kalandokra vágyik, még ha nem is te vagy a komolytalanabbik fél. Az a másik srác biztos külsőre vonzza őt, ezt be kell látni! Te viszont sokkal több vagy a számára, talán nem csak külsőleg, de belsőleg is! Ott viszont nem tart, hogy ezt fölvállalja és megijeszti a közeledésed, mert úgy fordítja hogy érzelmileg manipulálod! Szabadon kell engedni és ha megérik, majd átértékeli a dolgokat! Akkor szilárdan fog állást foglalni a kapcsolatotokban! Neked kell türelmesnek lenned, neki viszont érnie kell, tapasztalatokat kell hogy szerezzen!
2021. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tilthatod el más férfiaktól, milyen jogon tennéd? Azt eldöntheted, hogy ennek ellenére szeretnél vele lenni vagy sem. Jelenleg nem biztos benned, nyíltan felvállalja, hogy a másik srác érdekli, szerintem rossz ötlet erőltetni a dolgot és kierőszakolni veled legyen. Hagyj neki teret, felesleges állandóan mondogatni mennyire szereted és utána kullogni mint egy utánfutó, mert az ellenkezőjét éred el. Benne van a pakliban, hogy később sem akar veled lenni, ha valaki gy történik fogadd el a döntését!
2021. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert akarsz ennyit nyalni neki meg alázni magad?

Ez durva amit itt picsogsz

2021. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én innen távolról, kívülállóként azt mondom, hogy engedd el ezt a lányt. Ne nyomulj, annak semmi értelme. Hagy ennyiben a dolgot, ne járj utána, ne keresd, ne fuss össze vele "véletlenül", éld a saját életed, és lehet egyszer nem is olyan soká ő fog jelentkezni. Ha meg nem jelentkezik, akkor ez van, el kell fogadni...
2021. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell semmilyen teátrális gesztus. egyszerűen mondd meg neki, hogy nagyon szereted, te nyitott lennél arra hogy folytassátok. mondd meg neki, hogy nem azért szakítottál mert nem szeretnéd, hanem mert nem bírtad a szülei áskálódását.

ezek után hagyd meg neki a választás lehetőségét.

ha nem akar veled lenni, akkor nem akar. nem tudsz mit tenni. a maximum, amit tenni tudsz az az, hogy kinyilvánítod felé az érzelmeidet őszintén.

Ne húzzátok egymás idejét fölöslegesen, mert az élet rövid.

Ha nem akar tőled semmit, engedd el. Hidd el, sokkal jobb olyannal együtt lenni, aki nagyon szeret téged és nem tétovázik, nem kell gondolkodnia, biztos benne, hogy téged akar. Add meg az esélyét, hogy rád találjon ez a személy.

2021. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!