Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nagyon rossz hírnévnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon rossz hírnévnek örvendő férfi (rámenős, csajozós és ha olyan a kedve bunkó a nőkkel és a kollégákkal is) beszerelmesedik, akkor megkaphatja a lányt, akinek évekig ellenszenves volt?

Figyelt kérdés
A lány ugyanitt dolgozik, nem rég szakítottak a (rendes) barátjával. Nem csak gyönyörű, hanem kedves, mosolygós, közvetlen és jószívű is. Ő alapvetően a jó fiúkat szereti, de szakításuk után egyből rámozdult a fent említett "úriember". A làny először egyből kikosarazta (mint a nők 90%-a), de emberünk olyan kitartó, vagy inkább értetlen és rámenős, hogy lassacskán belopja magát a lány szívébe. Eleinte zavarta a lányt, mert hiába küldte el, tapadt, mint a pióca. De addig járt oda beszélgetni, szívességeket tenni, meg "jól megérteni" őt, hogy most ott tart a dolog, hogy szinte minden szünetet együtt töltenek és látszik, hogy már a lánynak is tetszik. Azt nem tudom, hogy mennyire veszi komolyan, lehet hogy csak flörtöl vele, de a pasas lassan bedumálja magát.. Mindenki döbbenten figyeli a cégnél, hogy egy ilyen "csoda csaj", miként dől be fokozatosan egy ilyen tirpák alak taktikájának, trükközéseinek! A legjobb arcát adja, kedves és segítőkész vele, amúgy egyáltalán nem kedves és nem is segítőkész, sőt, ezek ellentétje, egy igazi tirpák, amit régen tudott ez a lány is. Aggódom érte és szeretnék szólni neki, figyelmeztetni mert tudom jól, milyen az az ember hiszen én is majdnem megjártam vele anno, mert megettem a színjátékot, amit előadott, aztán jött a fekete leves, a pofára esés! Ez a lány még nagyon fiatal, hiszékeny, míg emberünk 35 éves, dörzsölt, rafinált. A kislány régen nem kedvelte, de most ha rákérdez valaki, már bevédi, hogy nagyon kedves! Szerintetek hogyan figyelmezetessem? Illik egyáltalán? Már régóta együtt dolgozunk, nagyon kedvelem őt, mint sokan mások is és úgy látom ő is engem és borzasztó nézni, hogy lassan, de a vesztébe rohan. Sajnos nem vagyunk olyan közeli viszonyban, hogy "beleszóljak" a kapcsolataiba, de nagyon szeretnék neki segíteni. Szerintetek mit tegyek? Ja es ha egy alapvetően nem jó ember szerelmes lesz, képes teljesen megváltozni, egy ilyen lány mellett? A kedvéért jó emberré válni? Valaki látott már ilyet? Illetve lehetséges annyi ideig eljátszani a jót és a kedvében járni, amíg az összejön vele?

2022. febr. 21. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egész estés mesefilmbe illő sztori.
2022. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy jó ember és rossz ember. Aki neked rossz ember az másnak lehet jó ember és nem feltétlenül van igazad.

Ki tudja mit lát ez a pasi abban a lányban, ki tudja mik a szándékai..

Ne szólj bele mások életébe. Foglalkozz a saját dolgoddal. Ha veled bunkó ez a pasi, akkor kezeld eképpen, de ne akard megmondani másnak a tutit.

2022. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!