Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok húszon éves lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok húszon éves lány miért ennyire éretlen, hogy nem nagyon akarnak komoly kapcsolatot, elköteleződést?

Figyelt kérdés

Miért jó ha hülyítik a fiúkat? Főleg egy olyan fiút aki komoly szándékkal ismerkedne. Miért nem utasítja el akkor egyből?

Elvileg a lányok korábban érnek, de én nem úgy látom sajnos, a nálam 2-3 évvel fiatalabb lányok is eléggé komolytalanok, párkapcsolatok tekintetében.


2022. márc. 2. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem érnek hamarabb sehova, sőt 40 felett sem tudják sokan kinőni a hercegnő felfogást. A csajok ennyi idősen a mostnak élnek, mr right now kell csak, legyen fun, minden kényelmes szórakozás, hullámvasút hihihaha. Férfiként az a dolgod h felépitsd az életed, aztán mikor a nőknél beüt a fal, neked akk kezdődik a szabadság, onnantól szórakozás. Sok férfi itt cseszi el h végigdepressziózza a fiatal korát, nincs belőle semmi 30 sőt 40 évesen se, belemenekül a piába és vége. Mind tanulhatnának mások hibáiból de nem, majd ők jobban tudják.
2022. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Te vagy komolytalan.

Szerinted egy komoly kapcsolat úgy néz ki, hogy te is azt akarsz, ő is, és akkor innentől élete végéig köteles veled maradni, akkor is, ha xar? Vagy hogy ki fog dobni valakit, akibe fülig szerelmes, és minden klappol, csak mert már négy hónapja járnak?

Egy komoly kapcsolat az kialakul, ha ketten összeilletek, jól érzitek magatokat, és egyszer csak azt veszed észre, hogy jé, már egy éve együtt éltek. Minden szuper, életed végéig vele akarsz lenni még mindig, hát ideje szintet lépni.


Az, hogy te komolyan gondoltad, ő meg szakitott, nem azt jelenti, hogy hülyít. Akkor hülyítene, ha veled marad, és csak kihasznál.

2022. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Téged nem akarnak, vagy szerintük erre nem vagy alkalmas. Ez nem azt jelenti, hogy szórakoznak, megpróbálják, nem jön össze.
2022. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert csak szívás van vele.
2022. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire nem kell szívre venni ezt. A párkapcsolat sikeressége sok tényezőn múlik, de igazából egy néhány randi után vagy az ismerkedés elején nem érdemes ennyire hosszútávú terveket szőni, pláne nem huszonévesen.

Beszélgettek, ismerkedtek, meglátjátok egymást különböző élethelyzetelben és, ha találtok akkor lesz belőle párkapcsolat is, amin azért látod, hogy halad előre.

2022. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
12%

1, a fiatal csajok java megkajàl szinte bàrmilyen benyalós szöveget, ha megfelelő külcsíny/kellő ràhatàs mellett van előadva. Emiatt kell nekik pàr év, mire megtanuljàk a kamusokat szűrni.


2, megsokasodtak a csonka csalàdok, ami miatt szintén torzult a csalàdkép. Hibàs minta van előttük.


3, a népbutítàs amúgy globàlis kis hazànkban, mint értelmi, mind érzelmi szinten.

2022. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
25 éves koromig én is ilyen voltam. Átlagon felüli szépnek tartottak a pasik, szexinek, imádtam élni, minden pasit hülyítettem, azt is, aki normális, folyamatosan volt legalább 8-10 pasi, aki rohant utánam és IMÁDTAM:D Most 28 vagyok, egy éve már visszavonultam és megállapodtam a barátom mellett, mert ezzel az életvitellel vénlány maradtam volna:D Szóval igen, a fiatal csajok imádják ezt, de általában eljön az a pont, amikor megállapodnak, szóval nyugi.
2022. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, mikor én akartam komoly kapcsolatot, 2 éven keresztül mindenki csak húgyagyúskodott meg a nyomorult szexkapcsolatát és barátság extráját kínálgatta nekem értelmes dolgok helyett.


Már foglalt vagyok, menyasszony ráadásul, most meg olyan férfiak bőgnek, hogy senki sem akar tőlük komolyat, akik 99%-ban valami ócska szarral szúrták volna ki a szemem annak idején normális kapcsolat helyett, amiért nem kell felelősséget vállalniuk. Érdekes dolog ez...


Majd megoldjátok, én is megoldottam annak ellenére, hogy folyamatosan ezt kaptam az arcomba, amit ti most állítólag. 😘

2022. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kettesnél az igazság. Az ember nem úgy ismerkedik, pláne fiatalon, hogy most akkor komoly kapcsolat, egy év múlva jegyesség, két év múlva esküvő, három év múlva gyerek. Hanem sodródik, alakul ami alakul. Nyilván ha élete szerelmét találja meg az ember, akkor komoly kapcsolat lesz.

Én 19 évesen ismertem meg a férjemet. Nem akartam komoly kapcsolatot, csak szimpi volt, szerettünk együtt lenni, jó volt a szex, így nyilván együtt maradtunk. Aztán évek múlva arra eszméltem, hogy jé, mi még mindig együtt vagyunk.

De ha huszonévesen azzal indítasz, hogy te most feleséget keresel, akkor azzal mindenkit elijesztesz. Ez a korosztály meg spontánabb.

2022. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem éretlenek vagyunk, hanem túl sok negatív tapasztalatunk van ezekről. Sokkal felszabadultabb a spontán, poligám ismerkedés. Tudom, hogy ebben nem sérülhetek komolyabban.


Alapvetően pedig komoly ember vagyok, komoly célokkal és felelősséggel az életem iránt. Egyedül a párkapcsolat nem tartozik ezen területek közé.


Ez volt a kérdés?

2022. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!