Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyek egy autót csak azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek egy autót csak azért, hogy többször találkozzak a párommal?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a párom 23. Most csinálom a jogsit és a párom azzal nyúz, hogy minél előbb vegyek egy autót. Van annyi félretett pénzem, hogy vegyek egyet, de nem tudnám fenntartani a szüleim segítsége nélkül.

A párom 10 percre lakik tőlem autóval és többször is felajánlottam neki, hogy beleszállok a benzinbe, de mindig elutasította.

Úgy érzem, hogy csak azért erőlteti, mert a haverjai cseszegetik, hogy furikáznia kell… amúgy mindenhova el tudok jutni tömegközlekedéssel, szóval tényleg csak magához kell “furikáznia”, vagy ha mondjuk hétköznap aludnék nála, akkor suliba is, mert tőle tényleg nem megy semmi busz.

3 hónapja vagyunk egyébként együtt és nem érzem úgy, hogy ez miatt kéne autót vegyek. Szerinte meg elég indoknak kéne lennie, hogy többet talizzunk. Most a héten csak 1x találkoztunk, mert hogy ő nem jön értem, persze mindig más volt az ürügy, de úgy érzem ez van mögötte.


2022. márc. 5. 05:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd ha lesz saját kereseted, és fenn tudod tartani. 10 perces kocs iút séta távolság, ez igazán nem lehet akadály (neked sem), minden nap találkozhatnátok, én őt egyáltalán nem venném komolyan.
2022. márc. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos ez a kérdés inkább a tini párkapcsolatok kategóriába illik.

De főleg a pasid viselkedése miatt.

2022. márc. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
3 honap utan autot akarsz venni, mert azt mondja? Ne mar...
2022. márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám ezt a srácot... Visszautasította a benzinpénzt, aztán meg nyavalyog.
2022. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő a férfi! És elvárja hogy 18 évesen autót vegyél? Hogy ne neki kelljen furikáznia téged?

No comment.

2022. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám, mint macskàt.
2022. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen önálló, önellátó felnőtt emberrel akar járni, akkor nem egy 18 éves épphogy felnőttel kéne próbálkozni, akit a szülei tartanak még el. Nem várhatja tőled, hogy kocsit vegyél, amikor még fenntartani sem tudod. A benzinpénzt felajánlottad, nyugodtan elfogadhatta volna. Ha annyira szeretne és a korodnak megfelelően kezelne, akkor elfogadná a helyzetet, és igen, furikázna.


Amúgy alapjáraton egyetértenék azzal, hogy 10 perc kocsival sétatáv, de azért a körülményeket nem ismerjük. Én pl. a városom belül simán sétálok ennyit, ha nem kell cipekedni, és értelmes az időjárás, de a szomszéd településre csak akkor megyek így, ha élet-halál kérdése, mivel nincs járda egy elég hosszú szakaszon. Egy részében a kullancsos susnyásban kéne sétálni az erdő mellett, amit nem is, vagy nem mindig nyírnak, és egy viszonylag hosszú szakaszon, a hídon a kocsik között kell szambázni. Nappal még csak-csak, de este, sötétben... főleg nőként az erdő mellett... Biciklivel sem. Szóval a távolság önmagában még semmit nem jelent.

2022. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél autót, ha már te szeretnél, azt pedig ne hagyd, hogy három hónap után bárki is gazdálkodjon a te, vagy a szüleid pénzével.


Amúgy valami erdőben lakik, hogy nincs hozzá közel semmi közlekedés?

2022. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis pasi lehet.... nyilván ne vegyél!
2022. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tömegközlekedés nincs?
2022. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!