Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 hete randizok egy hölggyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hete randizok egy hölggyel, hetente többször találkozunk. Mikorra várható, hogy közelebbi kapcsolatba lépünk?

Figyelt kérdés
Én 14 évvel vagyok idősebb a hölgynél (ő 50). Mindketten elváltak vagyunk. Én komoly kapcsolatot szeretnék, de még egy csók sem volt. Azt mondja, neki ez túl gyors, neki időre van szüksége.

2022. febr. 1. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Lehet a régimódi,és az esküvőig nem lesz nászéjszaka.😆 Éljen az ifjú pár!


Amúgy a viccet félretéve ebben a korosztályban már 50-50 % hogy aktív vagy sem egy nő.Ezekszerint utóbbi,szóval ha neked ez még fontos,amit megértek,szerintem erről beszéljetek,kinek mi a fontos egy kapcsolatban.

Sok sikert

F/36

2022. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is közeledem az ötvenhez, de nálam a 2. randin nincs akadálya csóknak, ha megvan a vonzalom,... s nyilván megvan, ha randizom az illetővel.
2022. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 50 körüli nő vagyok, és nem szoktam hetekig várni.

Talán bizonytalan, hogy akarjon-e valamit tőled... 14 év nagy korkülönbség ebben a korban. Tudom, hogy manapság a 60 éves pasik 40 éves nőkre hajtanak, de azok az ismerőseim, akik 40-45 évesen belementek ilyenbe, hamar szívtak.

2022. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!