Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A focistáknak sem egyszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A focistáknak sem egyszerű a csajozás?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja/hiszi, hogy a focistáknak milyen egyszerű, minden csaj őket akarja, azt kapnak meg akit akarnak és ezért nagyra is vannak magukkal, több csajt tartanak egyszerre, stb. Viszont egy ismerősöm azt mondta egyik nap, hogy nekik sem egyszerű egyáltalán, mert a csajok nagy többsége csak azért akar velük összejönni, mert hogy focisták és menő velük járni, az olyan lány meg, aki önmagukért szereti őket és el tudja fogadni, hogy keveset lehetnek együtt az állandó meccsek, edzések miatt, nagyon kevés. Ezért mikor megunják a csajozást és komolyabb barátnőt akarnak, ők is nehezen találnak. Most akkor melyik igaz a két elmélet közül?
2010. szept. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
most nem azért de én arról sem tudtam hogy menő focistával járni...jó pap is holtig tanul
2010. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne reménykedj

hiába mész focizni, attól még ostoba maradsz, és csajod sem lesz.

2010. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csajozni nem nehéz nekik, bnőt esetleg. Én is ismerek olyan csajt, akinek mindegy milyen a pasi, csak focista legyen -.-
2010. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második, ez nem intelligencia kérdése.
2010. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy igazi focistának azért nehéz csajozni, mert nincs ideje. Hétfőtől péntekig edzés, hétvégén pedig meccs, jobb esetben országhatáron belül, de sokszor külföldön.

Sajnos tapasztalat :(

22/L

2010. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem etéren semmilyen sportemberre nincs jó világ. Vizilabdásoknak reggel este edzés...hétvégén de sok kedvük van mindenhez.

Egy éjszakás kalandot szerezni pedig sportól függetlenül lehet és valaki tud valaki nem. Persze aki híres ott pénz diktál, de ha van egy pl Újpest -es balfas z játékos ugyanúgy hoppon maradhat mint egy takony.

2010. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!