Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Bejön nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek ha egy idegen csaj mélyen a szemetekbe néz és utána rátok mosolyog?

Figyelt kérdés
Igazából nincs jobb ötletem hogyan mutassam ki egy srácnak ha tetszik nekem. És amúgy ha ettől zavarba jöttök, akkor jó esélyeim vannak?
2010. szept. 12. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nincsenek ugyanolyan srácok, csajok. Ez emberfüggő dolgocska...
2010. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

"hát én spec midig a másik szemébe nézek, érdekes, sok minden meg lehet állapítani."


Csak nem egy tisztánlátóhoz van szerencsém? :D

2010. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha jó a csaj akkor ja
2010. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

én csak ideges lennék és azt hinném engem nevet szét akkarnám verni a fejét

bár nem tudom azért jó lenne de ilyen velem nem történik nem tetszek senkinek

2010. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a jelzés Ukránül vagy az emberszabásüak körébe azt jelenti,hogy melegszendvicset akarsz enni a seggéröl a szent bibliát idézgetve,és az oroszt himnuszt tapsolva a füleddel.
2010. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!