Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy csaj nagyon bejön nekem és még a szemébe se merek nézni?

Figyelt kérdés
Az semmi de még a közelébe se merek menni. Pedig randiznák vele. 14 éves vagyok és még nem volt barátnőm.
2010. szept. 12. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
:D Ez de aranyos :D Hát, izgulsz és ezért nem mersz. Írj neki levelet, ha ennyire nem vagy a szavak embere, a semminél jobb.
2010. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert még fiatal vagy és kicsit bátortalan,nincs önbizalmad. :) Húzd ki magad,menj oda hozzá és beszélgess vele! :) Sok sikert öcsi.. :)

18/L

2010. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
te b*zivagy?:O
2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

istenem de aranyos:D jaj a szívem is megdobbant:D de helyes ki srác lehetsz:D

azért mert nagyon vágysz a lányra és hát a szerelem furcsa dolgokat művel:D

de ne aggódj küzdd le a félelmet, menni fog az:)

L/16

2010. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tolltartó válasza:
Dearanyos:D Szerintem nyugodtam menj oda hozzá. Minden lány örül neki, ha egy srác elhívja valahova:D 15/L
2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

énis így vagyok ezzel csak én lány vagyok :s

nem merek a fiu szemébe nézni. még 1 barátom volt neki is 2 hétig nem mertem a szemébe nézni :s


15/l

2010. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. okt. 3. 20:10
 8/9 okoska31 ***** válasza:
és használd úgy, hogy randiznék! ez kb. +5 pont a megítélésedben....
2012. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én viszont nem javaslom a levelet. már megesett velem, hogy olyat írtam, amit amúgy nem mondanék. és a neten, vagy levélben egy teljesen más egyéniségedet ismeri meg. szerintem az jobb, hogy odamész és bátor leszel. amúgy meg nincs veszteni valód. vagy összejön, vagy nem. de még mindig jobb, mintha meg sem próbálod
2012. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!