Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk véleménye a két lánytípus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye a két lánytípusról: nyomulós, vagy nyitott, de nem nyomulós?

Figyelt kérdés

nos az érdekelne engem, hogy miért van az, hogy van egy osztálytársam, aki még 2éve a legjobb bnőm volt(de elég szemét volt velem,kibeszélt..hülye liba let..:D)

szóval ő folyton nyomul a fiúkra,puszilgatja őket,az ölükbe ül,meg rögeszméje, h neki pasi KELL..ha vki szerlmes egy fiúba arra egyből elkezd nyomulni..-_-

Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak mi a véleménye erről a típusról?:D

Csak mert elég sokszor van fiú társaságban..

melyik a tetszik jobban ez, vagy az a lány, aki nyitott,jól lehet vele beszélgetni,ugyanakkor nem nyomul..


remélem érthető voltam:)


14/L


2010. szept. 12. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az én társaságomban mindkét lány enyhén visszahúzódó lenne.Vagy az én ölembe is beleülne vajon?:)


Apu/30

2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

büdös kurv@...

durva de igaz

2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
*tt
2010. szept. 12. 21:53
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen egyedeket. Te soha ne légy ilyen, add magad, hidd el a csávók sem szeretik az ilyet, ez csak a látszat...
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Akí így nyomul az egy éjszakára jó csak... Jobban szeretem az olyan lányokat, akik megmondják, ha tetszik nekik egy pasi és nem csak homályosan célozgatnak, de egy csaj aki minden pasival kikezd az már a rib@nc kategória...
2010. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

bár lehet csak az esze miatt vannak vele jóban..részben..mert amikor bemegy az osztályba reggel akkor egyből sziia -név- mi volt angolból a házi?:Dideadod?:D

szal..:D

és igen én már eldöntöttem, hogy soha nem leszek ilyen..

azóta kiderült, h a 2. legjobb bnőm valójában az igazi..mindent ugyanígy lát:D

2010. szept. 12. 21:57
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd annyit ér, hogy valaki belevágja a paraszt f@szát, oszt kész...!

Nekem biztos nem kéne egy ilyen csaj!

Te tényleg ne legyél ilyen egyen pics@, mint sokan a korosztályodból, jobban jársz meglátod, legalább egyedi maradsz! ;)))

Üdv. 21/F

2010. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, egyszerre írtunk :D

Az a lényeg, ti legalább nem lesztek olyanok ;)))

Őt akkor kihasználják csak, minden téren, de nem baj, annyit is ér! :)

Üdv 21/F

2010. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

* 2 éve volt a bnőm mostanra már nemaz:)

otthagytam:/

de jól tettem szerintem:D

2010. szept. 12. 22:05
 10/28 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen hülye krvákat,,,meg még pár jelző de azokat nem irom le....Én egy lányba ezeket nézem:hogy néz ki,viselkedése,normális-e...szal másik emberekkel hogy viselkedik, nyitott e(természetessen az a jó ha nyitott vagy)
2010. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!