Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy férfi testalkata?

Figyelt kérdés
Első randin, ha mondjuk sportos szálkás izmosabb teste van, mellé magas (a mai ideál) , vagy ha ducibb nagyobb darab és kissé alacsony, ez mennyire befolyásolja a kavarás végkimenetelét? Mennyit számít nektek egy férfi teste? Őszinte válaszokat várok. Sajnos én a 171 cm magaságommal és 102 kg-mal elég nehéznek érzem az ismerkedést..
2022. márc. 10. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Számít, mert ez is elárul valamit az illetőről.

Persze, vannak más tényezők is. Amikor túlsúlyos voltam, akkor főleg túlsúlyos pasik jöttek be, mert úgy éreztem egy "kategóriába" tartozóval több esélyem van. Mióta lefogytam már nem ők az ideáljaim.

Persze, sok minden más is számít, de lássuk be, hogy sok különbség van a kissé túlsúlyos és az egészségtelenül kövér között.

2022. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nos, ez sokmindentől függ.. nem mindegy, hogy vakrandiról van szó, vagy rövid netes ismeretség után történne a találka, netán személyesen ismeritek-e egymást.


Függ attól, milyen a személyisége annak, akivel randizol (mennyire felszínes az illető például).


Ha egyébként értelmes vagy, jó lelkű, jó humorú, szerintem nem kell ennyire a külsőségekre helyezni a hangsúlyt...

2022. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Enni gondolom nem okozott nehézséget
2022. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

A kis túlsúly nem vészes, de neked viszont kellene fogynod, nemcsak a csajozas, hanem az egészséged miatt is.

A magasság még ok, azzal csak annyi hogy ne 175 cm-s lányokkal próbálkozz

2022. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos genetika miatt vagyok így elhízva, próbáltam kevesebbet enni de akkor se fogytam, illetve egyszer kétszer nekikezdtem itthoni tornának de nagyon fárasztó volt és nem esett jól ezért feladtam. Sajnos elkell fogadni a genetikámat, nekem ezt dobta a gép. De ettől még barátnőm lehet nem? Eddig sok sikerem nem volt..
2022. márc. 10. 19:50
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

"nekikezdtem itthoni tornának de nagyon fárasztó volt és nem esett jól ezért feladtam"


"elkell fogadni a genetikámat, nekem ezt dobta a gép"



😂😂😂😂😂😂😂


Genetika. Hát persze :)

2022. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

"Sajnos genetika miatt vagyok így elhízva"

"nekem ezt dobta a gép"

Itt szúrtad el.


Én se darázsderékkal születtem, sőt. De hidd el, tenni ellene lehet. Az, hogy te mennyire drasztikus módszert választassz, a te döntésed. És persze az is, hogy utána mennyire tudod tartani hozzá/utána magad. Tégy egy szívességet önmagadnak: ne áltasd és sajnáltasd magad.

2022. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

A fogyás kőkemény fizikai és pszichikai munka. Obezitológiai szakrendelést érdemes felkeresni. A legtöbb ember rossz módszerekkel kíván fogyni.

A testalkat számít azért. Nem kizárólagos, de nekem fontos, hogy egy férfi erős legyen, jó legyen a kondija.

2022. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

A családomban mindenki túlsúlyos, meg cukorbajos. Ha nem figyelnék oda, és azt enném, ami csak jól esik, én is el lennék hízva. Ellenben nem teszem, hanem heti 5x erősítek reggel itthon, és heti 2 alkalommal terembe is járok, plusz odafigyelek mit, és mennyit eszek (nem extrém módon, de azért moderálom magam). Csodák csodájára vékony, sportos alakom van.

Ne keress kifogást. Ha nem akarsz lefogyni, akkor szimplán mondd azt, hogy lusta vagy hozzá. Vannak még páran így, ezzel sincs semmi gond, ha te jól érzed így magad, és teljes életet élsz.

2022. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Dehát a súlyzó olyan nehééz brühü..


Nem gondolom h nehezebb mint a szánalom és bűntudat a válladon

2022. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!