Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire számít a férfi külsejénél az arc és a testalkata? Az összkép a lényeg vagy egy szebb arccal is lehet vonzó valaki?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem hogy helyes arcom van, főleg a szememet emelik ki, persze ez is biztos relatív, van olyan akinek egyáltalán nem jövök be. És néha én se vagyok elégedett az arcommal. Viszont alkatra kicsit mackós vagy 187 centi, olyan 110 120 kiló, hiúságból nem mérem.

A kérdés az hogy ha szembe jönnék veletek, és mondjuk arcra megfognátok bennem valamit akkor lehet esélyem, vagy az összkép a fontosabb?

Próbálom magam tökéletesíteni, de a fogyás sajnos nem egyszerű dolog, viszont nagyon kéne már valaki mellém, úgy érzem az sok erőt adna.

21/F


2011. máj. 31. 12:13
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
az összkép a fontos. küllemi bírálni a lovakat szoktam :)
2011. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, legalább annyian szeretik a mackós pasikat, mint az "éhező költő" típust. Mindenki ízlésének úgysem tudsz soha megfelelni akár sovány, akár kövér, akár átlagos, akár kigyúrt vagy. Mindig lesz, akinek tetszel és mindig lesz, akinek nem.


Pl. nekem az ízlésemnek leginkább a nagyobb darab pasik felelnek meg. Amúgy leginkább az összkép és a kisugárzás fontos. Hidd el, a mackósság nem ront az összképen.


Ha ápolt vagy, kedves, jó fej, akkor nincs semmi gáz!


26/N

2011. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam az összkép a fontos. Illetve a második helyen van, a "belső" után.


22/N

2011. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne lefogyni próbálj hanem izmosodni..a nők 70%-ának az izmosabb, mackósabb, védelmező típusú pasik jönnek be..:)
2011. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 specialsound ***** válasza:
Kezdj el sportolni-edzeni, még nem késő! Ne nyugodj bele, elhízva nem találsz jóféle csajt de nem bántásként mondom.
2011. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hiúságból pont,hogy lemérnéd magad. Inkább a félelemtől nem méred le magad,nehogy megtudd mennyi vagy kg-ban.Amúgyse számít,ruhaméretben érdemes mérni magunkat.

Szerintem az összkép a fontos.Legyen 180cm v afelett,széles váll,csodaszép mosoly-fogsor,etc. Ne legyen csontváz.

2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sportra sajnos nem sok időm jut, régen lejártam kosarazni, de már arra se mindig jut időm. Konditeremre meg végkép :S Most is melóból írok(csak főnök meg ne tudja :) ) Így is örülök ha a hobbiimra tudok időt szakítani.

Hát a mosoly meg van, bár most járok fogorvoshoz mert az egyik rossz :S Szélles váll, hát nem mondom hogy nincs, de kicsit több izom nem ártana az biztos. Jelenleg csak annyit tudok tenni hogy már egy ideje gyalog járok melóba így 5 kilométer oda vissza, illetve megpróbálok minél kevesebbet enni.

Nem törődöm bele, de nem akarok nagyon kigyúrt lenni, örülnék ha azt elérném hogy a legtöbb helyről lemenne a felesleg és kicsit a szolidabb mackós pasikat képviselhetném :)

2011. máj. 31. 14:20
 8/11 Paránytrilla ***** válasza:

Ne mástól várd a motivációt, hogy lefogyj. Magadért tedd. Nem kell csontsoványnak lenned, csak érezd jól magad a bőrödben és légy egészséges. Sok lánynak bejön a mackós típus, de azért van különbség védelmezően mackós és kórosan elhízott között! Az elsőre pályázz! Én 20 kilót fogytam le pár hónap alatt és azóta tartom a súlyom, bár így sem vagyok egy karcsúság. Ha érdekel, szívesen adok tippeket. Amúgy meg a vonzó arc sokat nyom a latban. De sajnos van olyan, mikor egy szép arcot is elcsúfít a háj. Kezdj el fogyni. Az önbizalmadnak is jót tesz!

26L

2011. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azért annyira nem nézek ki kórosan :P Sőt viszonylag jól eloszlik
2011. máj. 31. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
én csak Tarány Tamást tudom felhozni példának... ő nekem nagyon nagyon bejön (pont az arca miatt) annak ellenére, hogy nincs túl sportos alkata... emellett nagyon fontos a tartás is
2012. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!