Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már most temessem a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most temessem a dolgot vagy adjak neki egy esélyt? 22F

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt, igaz interneten (tudom, de így jött ki). 18 lesz ősszel, tényleg szép, gyönyörű szemei vannak és jófej meg aranyos, és találkoztunk, és jó is volt, de nem volt meg a szikra. Nem volt meg az, amikor meglátsz egy csajt, és utána csak rá gondolsz, lefekvéskor meg úgy napjában többször. A következő talit sem várom annyira, sőt az sem érdekelne, ha többet nem is találkoznánk. Szerintetek mi legyen? Nem nagyon akarnám megbántani. Később ebből lehet vmi még? Csak mert nálam mindig az első benyomás alapján dőlnek el a dolgok, akkor már akár bele is tudok zúgni egy lányba ha olyan, viszont most SEMMI.


Az is gáz, hogy nyaralásból jött meg és még ajándékot is vett nekem. Elég genyóság lenne így véget vetni neki.


2010. szept. 13. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozz vele. Max maradtok a barátságnál, nincs ezzel semmi gond. MAjd úgyis alakul :)

21/L

2010. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam általában úgy működik, h csak pár randi után kezd szikrázni a dolog.Persze csak ha nem taszít az illető már az első randin.Szerintem még találkozz vele 1-2 szer, hátha.
2010. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok mást írni ,találkozz vele még párszor.Elsőre nem fog neked megnyílni és kiadni magát,lehet hogy egy kincses bányára találtál,de kiaknázni idő kell.
2010. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nálam ez elsőre szokott működni...


Nemrég megismertem egy csajt, eleinte tök felgma volt velem, és én is felvettem azt a stílust, és egész végig oltottam szegényt, persze csak hülyültünk, és tök jó volt, szal nekem kell hogy egy lány előtt is produkáljam magam....de valahogy a mostani előtt...szal elég "sablonos és unalmas" vagyok...

2010. szept. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!