Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak,nem ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak,nem ciki?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok nő, Facebookon rátaláltam egy társkereső csoportra,az egyik fiú szimpi, de fogalmam sincs hogyan írjak rá


Szia megszeretnêlek ismerni annyira cukinek érzem, mit írjak helyette? Férfiak mi az ami felkelti az érdeklődéseteket?



2022. márc. 14. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

XDDDD


Na essünk neki akkor. Ugye reflektálnod kell a képére, frappáns, vicces legyen, néhány sornál nem több, illetve írj olyat amit még nem hallott.


Oké, jót nevettünk, nézzük a valóságot. Szia. Ez már eleve egy olyan dolog amit férfiak szökőévente ha hallanak. Aztán mondd el mit keresel, mittomén keress komoly kapcsolatot és érdekel téged h vajon vele működni fog-e. Képről megtetszett, továbbá meg menjetek bele mik az elképzelések, hogyan működtök és vagy egyeztek vagy nem.

Légyszives ne játszmázz és ne szorongj, attól falra mászunk.

2022. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nevezzük Bélának


Szia Béla láttalak a Facebook társkereső csoportban és ha

még aktuálus az ismerkedési szándékod, akkor szívesen beszélgetnék veled!

2022. márc. 14. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
#2: Ez így teljesen jó!
2022. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
#2 Most adtam a szádba a szavakat XD Inkább próbáljunk meg mást beletenni, hátha az sikerül.
2022. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
"sya, nedvesedik a bugyim, lenne kedved lőcsölni?"
2022. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"kapd elő a 8 centist!"
2022. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!