Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy ismerkedni, hogy még nem vagyok túl az exemen?

Figyelt kérdés

Magamat ismerve lehet, hogy most több évig depizni fogok az exem miatt, de ez meg időpocsékolás .


Miért ne ismerkhetnék meg valakit , akit aztán megszeretek és teljesen elfelejtem az exemet is?


Minek várjak éveket?



2022. márc. 15. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Istenem, annyira örülök h nem vagyok nő :D
2022. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Persze! Ismerkedj aztán, ha úgy alakul azt veszed észre már nem foglalkoztat az exed,mert jött egy jobb helyette.
2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha időpocsékolás, akkor miért nem fejleszted magadat? Jaaaa, hogy az nehezebb, mint gerintelenül átvágni egy másik embert? Korrekt dolognak hangzik, biztosan jót fog tenni a lelkednek, hogy rajtad kívül más is a taknyán csúszik a poklok poklában, amit okozhatsz neki.
2022. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha csak ezzel fogsz foglalkozni, hogy "jajj depis leszek...jajj annyira rossz lesz nekem...jajj mi lesz velem...jajj sosem szeretek majd mást...jajj jajj jajj jajj"


Akkor bazira nem fogsz túllépni.


De #2-vel értek egyet.

A lényeg, hogy ne szédítsd az új emberkét ne játszd meg magad...ne azért legyél csak vele mert jajj jóvenezígy jobb mint a semmi

2022. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan,ahogy #3 mondja!
2022. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!