Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány csaj miért tart tartalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csaj miért tart tartalékban fiút?

Figyelt kérdés

Milyen kapcsolata lehet azzal a fiúval ha már tudja előre hogy vége lesz?

Meg annak a fiúnak nem megalázó akit tartalékban tart, hogy majd csak akkor lesz jó amikor szakítanak?


2022. márc. 16. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Mert fehérmáju
2022. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne
2022. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Hogy legyen tartalékban egy fiú XD
2022. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
bezzeg ha ők a tartalékok hajaj :D
2022. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Na és néhány fiú?
2022. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mennyire vagy kocka, lehet tök kínai amit most írok neked. Játszottál már valamilyen RPG (nem a páncélelhárító Rocker Propelled Gun) vagy MMORPG játékkal? Ismerős az amikor már a karaktered lépni alig bír mert már van vagy 178 helath poti meg stamina boost a zsebedben, de felveszed a 179.-et is mert "ki tudja, jól jöhet a boss fight" alatt? Majd legyilkolod a főbosst, kimaxolod a játékot és úgy fejezed be, hogy ott van 179 poti a bag-edben amit soha nem használtál el? Köztük az is amit a legelső questért kaptál lvl1-en a tutorialban. Nem kell, de jó ha ott van, inkább ne kelljen de legyen, mintsem kelljen de ne legyen
2022. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#6 ez mocskos undoritó és szánalmas viselkedés, ennyire bizonytalanságban élni eleve h lehet?
2022. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
#7 No, álljon meg a menet. Nem mondtam egy árva szóval sem, hogy ez morálisan helyes vagy, hogy támogatom! ☝️
2022. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 nem is tettem szóvá, általánosan tűnődöm rajta
2022. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9 Ja oké. Hát figyelj. Saját bőrömön tapasztaltam, nem minden ember olyan, aki figyelembe veszi a másikat, én pl a másik véglet vagyok, aki eddig túlságosan is maga elé helyezte a másikkal szembeni korrektséget, igazságosságot és azt ami morálisan helyes. Hát nem mentem vele messzire, egyre inkább kezdem azt hinni, hogy a másik fajtának áll a világ. És tudom nem szanad hagyni, hogy pár szar ember miatt te magad is szar emberré válj, nem szabad az elveid feladni, csak mert más látszólag sokkal könnyebb életet él elvek és/vagy gerinc nélkül..de b@$zki annyira nehéz nem a könnyebb utat választani...

Főleg ha már eddig is hosszú és kemény utat tettél meg. Néha úgy érzem én is kezdem elveszteni a hitem...legyen ez bármi is.

2022. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!