Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a macis, szőrös, aranyos, okos, erős, vicces, kedves, bátor, nem cigiző, tulajdonságú pasik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A macis és szőrös nem.
2010. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Futurare ***** válasza:
Ha csaj lennék nem jönnél be. Viszont a bátorság nagy erény.
2010. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ajajj elég lesz már a sok jó tulajdonság sorolásából
2010. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem-nem :(
2010. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Ez nem az izmosságon múlik, mert nem úgy születsz, hogy izmos leszel, de szőrös biztos leszel."


Mert te úgy születsz, hogy melírozott a hajad, ki vagy festve, a körmöd meg van csináltatva stb. Ez szerintem ugyanúgy hozzátartozik a jólápoltsághoz, mint a tisztálkodás.

2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az én hajam melírozva van, vagy műkörmöm van??? Ez egyik sem alapfeltétele az ápoltságnak. Az ápoltság a tisztasággal függ össze. Az pedig nem függ a szőrtől.
2010. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
Ja, akkor te csak tisztálkodsz, de sose sminklesz, a körmöd is csak levágod, meg semmi nőiesség nincs rajtad plusszban? Szerintem ezek igenis hozzátartoznak a jólápoltsághoz, egy férfinál pedig a sport és a szőrtelenítés is.
2010. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mint mondtam az ápoltság nem ezt jelenti és ez nem szubjektív dolog. Maga az ápolás a higiéniát és a tisztaságot jelenti ha nagyon szűken akarok fogalmazni. Egyébként nem értem miért lenne szebb egy festett haj egy alapszínűnél, barátnőm haja nagyon szép sötétbarna, a másiké természetes szőke. Festetniük kellene mert ez a divat? Csak elcsúnyítaná őket. A körömlakk meg azért nem műanyag, azt is lehet ízlésesen. És szerintem a sport sem ápoltság. A sport egészség, tehát magának tesz jót aki sportol, de ha nem sportol nem lesz ápolatlan és ha nem szőrtelenít, akkor egyszerűen férfi, aki nem követi a divatot.
2010. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

amúgy én nem véletlen vagyok ilyen hisz amerikai focizok.

Az tetszik e egy lánynak???

Amúgy 15/fiú vok

2010. szept. 13. 20:32
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon...
2010. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!