Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként szoktatok kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként szoktatok kapni matchet online társkeresőkőn (Tinder, Okcupid,Badoo stb)?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a titka? Eddig csak afrikaiak és ázsiaiak, plusz egy 55 éves helybéli nő.
2022. márc. 20. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Kb masfel-2 honap alatt 3 match, abbol 1 kamu, 1 nem valaszolt es 1 ghostingolt. Ha fizettem volna, meg 4 matchet dob be.

A sok matchez jo kepek es jo kinezet kell.

2022. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Én szinte sosem kapok matcheket ezeken.

Élőben viszont tetszek a nőknek:)

Nem értem miért van ez.

2022. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2


Akkor lehet, hogy a nők nem is használják ezeket? Vagy nem veszik komolyan?


Vagy tényleg ott csak a 10/10-es modell pasiknak van esélyük?

2022. márc. 20. 22:52
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Két hét alatt nekem 3 match. Az elsőnél megijedtem és töröltem, a második nagyon messze élt, pedig elvileg 20 km-re állítottam be, a harmadikat valószínűleg részegen a mellei miatt nyomhattam be.. elgondolkodtam, hogy írok neki mégis, de eddig nem tettem. 35 kb. folyamatosan tinderen a szivecskék száma lent, ez érdekelne, másnál is így van-e.
2022. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Ronda vagyok, Én Tindert toltam régen és 0 matchem volt pár ezer jobbrahúzás után (insta kurvák helyből balra mentek). Nagyon régen Randivonalon erőlködtem, talán 50 nőnek írhattam levelet. Elutasítás jött egyből vagy még az se. Jóképű haverjaim ezzel szemben hetente akasztanak le jobbnál jobbakat Tinderről.
2022. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek jo kepeim, igy csak kevés matchet kapok
2022. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig csak afrikaiak és ázsiaiak"


Már Magyarországon is megjelentek az ázsiai/afrikai/latin-amerikai kamu accountok. Pénzt fognak tőled megpróbálni kicsikarni ilyen vagy olyan módon (pl. linkeket küldenek, ami majd rávezet, hogy fizess)... Az esetek kisebb hányadában pedig arra próbálnak rávenni, hogy beimportáld őket feleségnek :). Lehet még 1-1 extrém eset is, ahol súlyos bűncselekményre bírnak rá, majd megzsarolnak utána vele, hogy feljelentenek, ha csak nem fizetsz.

2022. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem viszonylag normális arányban vannak match-eim, pedig igazán nem vagyok egy félisten. Napi pár match, plusz néhány obligát kamu és/vagy egyértelműen prosti, ezeket ki lehet szűrni.

A szintén átlagos fejű haverjaimnak hasonlóak a tapasztalataik. Akinél teljes a kudarc, ott szerintem érdemes újragondolni a képeket.

2022. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Akad, heti 2-3. Mondjuk nem sokat használom.
2022. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Legutóbb tavaly ősszel használtam, akkor 1,5 hónap alatt lett 80 matchem vidéki nagyvárosban élve. És ezek csak azok a helyes(ebb) csajok, akiket én magam is jobbra húztam. Helyesnek mondott vagyok, bár über jóképűnek nem mondanám magam, bőven ismerek nálam jóképűbb férfiakat is. Profi fotós által készített öltönyös képeim voltak fent jó pár darab (és még más fajták is).


28/F

2022. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!