Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan létezhet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió87 kérdése:

Komolyan létezhet olyan, hogy egy férfi nem szeretne többet EBBEN A SZITUÀCIÔBAN, csak meghallgatni szeretett volna?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, ingatlan nézés kapcsàn. Nos pàr perc ideje alatt elmesélt nekem bizalmas dolgokat, én úgy következtettem ebből, hogy szimpatikus vagyok szàmàra annyira, hogy esetleg beszélgessek vele neten is akàr. Ràm is írt, hogy meghallgat, segít, ha kell, mivel említettem neki személyesen, hogy jó volna az embernek magàból kibeszélni olykor dolgokat...

Első talàlkozàs utàn màr erős vonzalmat, egyfajta köteléket éreztem. Ez az ismeretség bő 2 hete àll fenn. Korai még.

Viszont leírtam neki, hogy szeretném jobban megismerni, szàmomra szimpatikus, ha gondolja kimozdulhatnànk ketten valahovà, mivel említette, hogy magànyos sétàkat tesz olykor...

Erre nem tért ki, csak azt írta, hogy írjak magamról, amit szeretnék... 😅

Talàn szàmít valamit, hogy éjszaka beszélgettünk, mennyire van ennek jelentősége? Mégis csak privàt zóna. (2 óràt kb.)

Végülis akkor a dolog úgy fest, hogy max. csak egy levelezőpartnert keres?

Sajnálatos, hogy nem mer őszinte leni eléggé, ahhoz, hogy nyíltan írja, hogy több nem lehet. Egy félénkebb, szerényebb férfiről van szó. Lehetséges, hogy nem szeretne megbàntani.

Viszont tény, hogy ez így nem maradhat, muszàj színt valljon, én úgy gondolom.

Köszönöm a vàlaszokat! 😉



2022. márc. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Ne legyenek illúzióid. Csak meg akar dugni.

(de a jelek szerint erre vevő lennél)

2022. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megdugni? Még azt sem, hagyjuk màr. Komolyra fordítva a szót, nekem érzelmeim vannak, írtam, hogy fontos szàmomra, szeretném jobban megismerni...


Részemről nem csak sexuàlis vonzalom, hanem érzelmi van többnyire,szóval nem jól làtod a dolgokat.

2022. márc. 21. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mond neki, hogy elkísérnéd egy sétájára. Erre csak mond valamit.

Szerintem meg csak extrém félénk a fickó és nem tudja elképzelni sem, hogy ráhajt egy jó nő.

2022. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan, aki csak meghallgatni szeretne. Becsüld meg az ilyet. Sokkal korrektebb, mint az, aki így adja elő magát, aztán egy kétségbeesett nőt akar megráncigálni egy könnyen szerzett numerában.
2022. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!