Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mindig meghallgat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mindig meghallgat a párotok?

Figyelt kérdés
Engem az enyém sajnos nem, és nem is láttam/tapasztaltam ilyet soha. Nem vagyok olyan lány, aki minden munkahelyi pletykát vagy a napja minden percét megosztja a párjával, de a nagyobb csalódásaimat vagy az örömömet szeretem vele megosztani. De főleg az örömömet, mert egyébként mindennek nagyon tudok örülni, de páromat sajnos nem érdekli velem kapcsolatban semmi. :( Eléggé érdekel egy csomó dolog, és amikor lelkesen próbálok vele ezekről beszélni, mintha a falnak beszélnék, nyomkodja a facebookot vagy valamit elkezd nézni a gépen a mondat közepén. Emiatt már teljesen kezdek befordulni, mert ennyiből szexkapcsolatom is lehetne egy idegennel, az se tudna többet rólam. Nem is ismer. Én úgy érzem, rám mindig számíthat, én a hobbijában is támogatom. Mit tegyek?

2017. szept. 28. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Meg szokott hallgatni, de volt már olyanra példa amikor azt mondta, hogy ebbe vagy abba ne üssem az orrom, mert abból baj lesz. Én is igyekszem őt meghallgatni mindig. Próbálunk segíteni is egymáson. Szerintem a következő ilyennél vágd nyakon vagy kiabálj vele, mert nem fogja akkor megérteni, hogy neked ez mennyire szar. Néha velem is kiabál a párom, ha hülye vagyok és akkor próbálok változtatni. Ha nálatok nem változik semmi akkor dobd ki a fenébe és keress valami normális párt magad mellé.
2017. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?!
2017. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Szakíts vele ha nem változtat a viselkedésén. Gondolj csak bele, hogy ilyen emberrel akarod-e összekötni az életed akire nem számíthatsz abban sem, hogy elmondhasd neki azt, ha valami bánt vagy valami nyomaszt vagy épp az örömöd? Enélkül nem tud működni egy párkapcsolat.
2017. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Kezd el neki mesélni a kis mondókádat, és amikor érzed, hogy lanyhul a figyelem irányodban akkor valami hülyeséget kezd el mondani.

Pl. ... és képzeld a Juci ma nem tudta bekapcsolni a kávégépet... (érzékeled, hogy a párod nem rád figyel)... és ma a főnök behívott, és bérelemlest ígért, ha bemutatom az oboa tudásom a dákóján.


És várod, hogy odakapja a fejét. Megbotránkozzon vagy valami. Ha van reakció, akkor a jó hír, hogy figyel valamennyire.

2017. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meghallgat.
2017. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Nem kötelező vele lenned. Te választottad, most vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Engem mindig meghallgat a párom és én is őt!

2017. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meghallgat a parom, akkor is, ha csinal kozben valamit. Nem csak akkor figyelunk egymasra, ha szemtol szemben allunk egymassal es egymas szemebe nezve kommunikalunk. Szoval en meg azt nem tapasztaltam, amit te mondasz.
2017. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
barátok?
2017. szept. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok olyan lány, aki minden munkahelyi pletykát vagy a napja minden percét megosztja a párjával, de a nagyobb csalódásaimat vagy az örömömet szeretem vele megosztani. De főleg az örömömet, mert egyébként mindennek nagyon tudok örülni, de páromat sajnos nem érdekli velem kapcsolatban semmi. :( Eléggé érdekel egy csomó dolog..."


Vagyis lefordítva magyarra: DE, mindenről locsognál neki naphosszat, csak ez nálad a szokásos üzletmenet.


Hát kérlek... vagy hozzászoksz, hogy a pasid nem ilyen locskafecske, vagy keresel mást. Nomost ezzel az a pici gond van, hogy a férfiak 99.99%-a hótt egyszerűen nem a verbalizálásról híres. Szóval máshol is ugyanígy fogsz járni.

Nem vagyunk szófsógépek, no!


Az egyetlen épkézláb megoldás - ha ezt figyelembe véve -, elfogadod ezt a nemi különbséget és nem várod el, hogy a párod is ugyanannyit hűtse a nyelvét, mint te.

2017. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meghallgat. Persze vannak rosszabb napjai, mikor neki is van elég baja, és nem annyira lelkes. Nekem is vannak ilyen napok. Szerintem ez természetes. De nem tudnék olyan emberrel élni, akit abszolút nem érdekelnek az én problémáim/örömeim, vagy tök mást csinál miközben beszélek hozzá. Mi minden nap átbeszéljük miután hazaérünk, hogy kivel mi történt stb.
2017. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!