Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak akkor most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak akkor most? Teljesen összezavar.

Figyelt kérdés

Fél év után lefeküdtem egy pasival,a kémia stb megvan.

Szex után is keresett,mindig írt hogy hogy vagyok. Azt tudni kell,hogy mindketten távol voltunk egymástól elfoglalva mert mindkettőnknek dolga volt, így nem találkoztunk. De mindig kaptam tőle üzeneteket, és én is írtam neki.Mindig megkeresett valahol. De nem tudom most mi van,utoljára 1-2 hónapja írt utoljára. Azóta elvileg már ő is Magyarországon van. Nem akarok neki írni,az annyira gáz nem akarok hogy tudja,hogy nekem hiányzik.

Nem tudom mit tegyek,nem akarok elbaszni.



2022. márc. 23. 16:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat,igazából én parázok a semmin,mikor elmondta személyesen hogy fogunk találkozni még.
2022. márc. 23. 16:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne izgulj emiatt, írj neki, aztán majd találkoztok
2022. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. márc. 23. 17:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!