Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak akkor most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak akkor most? Teljesen összezavar.

Figyelt kérdés

Fél év után lefeküdtem egy pasival,a kémia stb megvan.

Szex után is keresett,mindig írt hogy hogy vagyok. Azt tudni kell,hogy mindketten távol voltunk egymástól elfoglalva mert mindkettőnknek dolga volt, így nem találkoztunk. De mindig kaptam tőle üzeneteket, és én is írtam neki.Mindig megkeresett valahol. De nem tudom most mi van,utoljára 1-2 hónapja írt utoljára. Azóta elvileg már ő is Magyarországon van. Nem akarok neki írni,az annyira gáz nem akarok hogy tudja,hogy nekem hiányzik.

Nem tudom mit tegyek,nem akarok elbaszni.



2022. márc. 23. 16:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
21/N
2022. márc. 23. 16:08
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Mi van? Aszánalmas féreg játszmáidnak meglett a jutalma, az van. Ha írtál volna neki te is, eleve tudnád, hogy vagy ghostolt vagy válaszol azóta is. Mivel azt hitted, hogy ez az ő dolga és véletlenül sem kölcsönös felelősség, rábasztál.
2022. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 1-2 hónapja semmit nem is beszéltetek, akkor lehet ez ennyi volt. Amúgy nem gáz az se, ha te írsz neki. Nem kell elmondanod, hogy hiányzik, ha nem akarod, egy átlagos rég beszéltünk, hogy vagy is teljesen jó kezdésnek. Utána meg kiderülne, hogy ő akarja-e még folytatni a dolgot vagy nem. Ha nem írsz neki, akkor ennyi idő után valószínű ő se fog már.
2022. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tessék? Milyen játszma? Én írtam neki utoljára, mindig válaszoltam neki.
2022. márc. 23. 16:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden hónapban beszéltünk kb.
2022. márc. 23. 16:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam tapadós lenni,nagyon kemény szakmája van ,nem akartam teher lenni
2022. márc. 23. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot !
2022. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az lesz!
2022. márc. 23. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez jó eséllyel ennyi volt. Kötetlen szexkapcsolatnál nem meglepő. Ettől függetlenül írhatsz neki persze, de mégiscsak hónapok teltek el.
2022. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megírta hogy márciusban hazajön, és meg volt beszélve hogy találkozunk
2022. márc. 23. 16:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!