Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell kiválasztani első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kiválasztani első randira a helyszínt? Egyáltalán mi alapján lesz A vagy B a befutó?

Figyelt kérdés

Most tervezem a napokban rászánni magam hogy egy lányt akivel nagyon jól kijöttem legutóbb, talán a legjobban eddigi életemben, elhívjam találkozni valamikor a közeljövőben.

Az a baj hogy ha igent mond (ami önmagában nyilván nem gond, sőt, álmom válna valóra), akkor vakarhatom a fejem hogyan tovább: fogalmam sincs mi alapján, hogyan kell helyszínt és időpontot, illetve programot egyeztetni. Nyilván az időpontot hozzá igazítanám, nekem kis túlzással bármikor jó, szóval az egyértelmű hogy ebben nála a labda, de a helyszínt kinek illik kijelölni, a meghívottnak vagy a meghívónak? Illetve alapjáraton azt hogy mit fogunk csinálni (séta, kávé, mozi, akármi) azt meg szokás beszélni előre, vagy csak a helyszínt, aztán majd eldől a többi magától?

Bocsánat ha hosszú voltam, de sose voltam még hasonló helyzetben, nem szeretném elszúrni mert úgy érzem nekem ő lenne az igazi és talán van is rá reális esély most először életemben hogy el is jön akit meghívok...



2022. márc. 25. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Első randin mozi kizárt, ott nem lehet beszélgetni. Alapvetően neked kell program tervednek lenni, a határozottság vonzó, ha lesz következő alkalom, akkor megkérdezheted, hogy mihez lenne kedve.
2022. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Vidd el plazaba vasarolni, az mindig nyero :)
2022. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A Hun ácciós a kaja v ösmírem a pútós jánt! Odaja viszem, júkatt beszígetink mink e jánnal
2022. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Viccet felreteve, ne akarj megfelelni a csajnak, az nem szexi.

Olyan programot talalj ki, amihez kedved lenne egyebkent is. (szoval ha nem vagy szinhazba jaros, akkor ne vidd el szinhazba). Lenyeg, hogy ne legyen unalmas, es hogy legyen ra lehetoseged, hogy kozel kerulj fizikailag a csajhoz.

2022. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálod a helyet, esetleg valami minimális programot, de ne tervezd túl. Mert ismerkedni szeretnél, tehát jó, ha van tér a rugalmasságra és nyitva a lehetőség bármire, amihez épp mindkettőtöknek kedve van. Meg beszélgetésre persze, sok beszélgetésre. Aztán a meghívás már erre a konkrét helyre vonatkozzon azzal, hogy lehet benne kis mozgástér is.

Pl.: van Vácon egy halsütöde, kitekerhetnének bringával, vagy megnézhetjük hajóval is. Mit szólsz?


De ennél sokkal fontosabb, hogy azon a randin ketten lesztek majd. Nem kell bazári majmot csinálnod magadból, ha működik a dolog, a lányt pont ugyanannyira fogja érdekelni, hogy jól érezzétek magatokat mint téged, majd együtt ügyesen megoldjátok.

2022. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan helyre vidd, ahova amúgy is elmennél vagy el is jársz.
2022. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Te mondasz programot, és te mondasz időpontot. Ha jó neki mentek, ha nem akkor másik programot/időpontot mondasz.
2022. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Beszéljétek meg. Nem lennék olyan kapcsolatban, ahol a másik dönt, hova megyek. Nekem is meg kell szerveznem az oda-vissza utamat.
2022. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legcélravezetőbb, ha közösen megbeszélitek, hogy mihez van kedvetek, ő is értékelni fogja, hogy meghallgatod az ötleteit, és hogy olyan dolgot akarsz csinálni, amit ő is szeretne (mondjuk őszintén, ez eléggé alap - ha pl. nekem kijelentené egy pasi, hogy ezt fogjuk csinálni, és nincs apelláta, akkor el se mennék). Arra viszont érdemes figyelni, hogy randi közben könnyen tudjatok beszélni, egymásra hangolódni, szóval pl. mozi vagy színház kizárt.
2022. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!