Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak vagy ne várjak? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy ne várjak? Lehetek még én a befutó? Vagy csak kulloghatok? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön! Odavagyok érte! Ezt ő is nagyon jól tudja. Nagyon sokat beszélgetünk, randizgatunk. Neki most nagyon tetszik egy lány és az mondta, hogy megakarja próbálni azzal a lánnyal, de nem sok reményt lát mert a csaj nem nagyon foglalkozik vele. Azt mondta, hogy ha ezt nem próbálja meg akkor megfogja bánni, meg hogy ezt már régóta akarta és most eljutott addig, hogy már smseznek. És ha tényleg nem jön össze akkor utánna jön a biztosra azaz rám! Most várjam ki, hogy csak második lehetek? Ez nagyon ciki? Mit csináljak! Kicsit összezavarodtam a rózsaszín felhűktől és nem látom a fényt. Tanácsokat várok.19/L
2009. szept. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit megfordítom a helyzetet ha nem baj: egy lány ugyanezt mondja nekem. "Hát meg akarom próbálni, de ha nem jön össze jó leszel te is." Ez kb ilyen hozzáállás. Nem tudom, te hogyan vélekedsz erről de nekem ez lenne a válaszom: "apád f*szával szórakozz ribanc!". Bocs a kemény kifejezésért, de szerintem ott kellene hagynod a francba.


Sárky

2009. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van Sárkynak,ez a "nincs ló jó szamár is" effektus...ne legyél szamár,hagyd ott a pitsába,én a helyedben még ki is osztanám...örülj neki hogy csak tetszik ez a srác,ez visszafordítható folyamat még!
2009. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszolóval egyet értek hagyd a fenébe! Ha ilyen hülye gondolkodási módja van, akkor nem érdemel meg téged. Azért mindennek van határa és ez már túlságosan is átlépi. Am ezen most elégé kiakadtam nem tudom ,hogy egyesek mit képzelnek már... 18/F
2009. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Teljes mértékben igazatok van, én is egyet értek csak meg kellett erősíteni magamat....Nem játszunk olyat hogy ha nincs ló jó a szamár is....
2009. szept. 9. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg. Minden kéép add tudtára hogy ok ha megpróbálja, de akkor tőled ne várja el hogy vele légy. De tényleg, ilyent nem tudom eggyáltalán hogy feltételezik a másik fél. Ez röhejes, akár hogy nézve.
2009. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!