Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon megbánthattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megbánthattam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok, kb 1,5 éve nem volt kapcsolatom (de kalandok sem, nem vagyok olyan típus). Szóval munka közben megismerkedtem egy férfival, határozottan vonzó mind külsőt/belsőt tekintve. Elhívott randizni, hülye lettem volna nemet mondani. A randi nagyon kellemes volt, nem fogytunk ki témából, igazán jót beszélgettünk. Aztán megcsókolt ami elképesztő volt, őszintén bevallom hogy nagyon feltüzelt, de kicsit zavarba jöttem, mert és kapcsolatra vágyom, ő pedig nem tudom pontosan mire. Ezért óvatosan meg is kérdeztem hogy szeretkezni szeretne, vagy tovább randizni. A válasz egyértelműen az volt hogy csak szeretkezni, ami miatt kicsit letört lettem, mert igazán szimpatikus és vonzó. Viszont el kellett neki mondanom hogy nekem az nem fog menni, mert én érzelmekre vágyom és ez mind a kettőnknek elrontaná a dolgot. Kicsit csalódott vagyok, mert biztos látni fogom még, mivel sokat jár ide… de nem akartam megbántani. Mit gondoltok? (Pontosan azt mondtam amit írtam, tök őszinte voltam, persze udvariasan😅) előre köszi!

2022. márc. 25. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mások a célok, el kell engedni ezt a dolgot
2022. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi bántó nincsen, csak tisztáztátok a helyzetet.
2022. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha ettől megbántódik, én könnyesre sírom ma a párnám...
2022. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt tetted ami neked jo, ha o ezert megsertodik, ez van...

Kepzeld, ha lefekudtel volna vele, es masnap dob...

Aztan csak latod meg....

2022. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy előre közölted vele a dolgot.

Sokkal rosszabb az, amikor csak jóval később derül ki, hogy melyik fél mit akar pontosan a másiktól... :,D

2022. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legkorrektebb voltál szerintem, egyáltalán nem bánthattad meg. Ne képzeld el, hogy az ilyen pasik otthon sírnak a párnájukba hogy nem sikerült megdöngetni Jucikát :D
2022. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy akkora fogás lennék hogy miattam sír😅 csak nem szeretek komfrontálódni🙃 meg hogy a saját csalódottságomat érezze…
2022. márc. 25. 11:42
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ebben mi a konfrontáció?

Abból a szempontból lehettél volna okosabb, hogyha ennyire tetszik megpróbálod elcsábítani mielőtt kiadod az útját.

2022. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát azért konfrontáció (az előbb mellé ütöttem😅) mert eléggé elrontottam a hangulatot. Valamint rossz érzés lett volna, ha “elcsábítom” aztán lelép mert csak szexet szeretne…
2022. márc. 25. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bántásnak vette. Ő elmondta mit szeretne, te is elmondtad, hogy mit szeretnék és ezek az érdekek nem egyeznek. Most, ha meg is bántottad mit csinálsz? Bocsánatot kérsz és lefekszel vele, hogy ne haragudjon? Ugyan..
2022. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!