Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbanthattam a paromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbanthattam a paromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap nagyon belemelegedtem a beszelgetesbe vagy inkabb beszedbe es egy regebbi rosszakarom kulsejet jellemeztem, mikor a parom egybol mondta h neki is van az a szepseghibaja.... utana kapcsoltam h ezt lehet h magara vehette pedig soha egyaltalan nem mondtam vagy tudattam neki igazabol nekem sokszor fel sem tunik amit o hibanak tart onmagan!

Bocsanatot kertem mondtam h neki ez egyaltalan nem csunya, stb... ne gondolja hibanak ha pedig igen akkor nyugodtan emelje ki az en kulsom beli hibakat is nyugodtan sorolhatja mert vannak..

Nagyon szegyellem most is ezmiatt magamat latszolag mar akkor tul lendult rajta de engem esz a lelkiismeretfurdolas h magara vette a megjegyzesemet egy idiotarol....


Szerintetek mit tehetek meg ezert? Kezdjem el szidni neki a golyofejemet humorosan? 😂 vagy a csunya kezemet?


Koszi a valaszokat!

28/32


2020. júl. 1. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, hogy többet nem utalsz az esetre, nem emlékezteted rá, még áttételesen sem. Egyszer mindig elég bocsánatot kérni, ha megbántunk valakit; utána ennek a célzott "jóvátételével" való bármilyen próbálkozás inkább csak ront a dolgon. Inkább legyél sokat kedves hozzá, mutasd ki a szeretetedet. Ez fog a legtöbbet segíteni.
2020. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem veszi ugy magara, mint amennyire te. A legtobb, legjobb ilyenkor, hogy meg nem tortent, a bocsanatkeres es minden tovabbi celzas csak ellenkezo hatasu.
2020. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!