Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki első randin hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ezen rágódok, mert elsietni nem akarnám, de még kevésbé akarom őt elveszíteni. Nagyon szeretem és úgy érzem ő lehet az igazi. Elmondjam ezt neki őszintén? 25/F

2022. márc. 25. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attoll fugg..ha tinderen szedted ossze akkor ne,mert rettento creepy. Ha evek ota ismered talan elmondhato.
2022. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismered egyáltalán? :D
2022. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

na mi van, végre összejött az első barátnő?

ha lenne tapasztalatod, tudnád, hogy az első randik pont arra valók, hogy egyáltalán kiderüljön, passzoltok-e egymáshoz mint pár

2022. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Első randin elmondani, hogy szereted?


ELSŐ randin hasonló szituban fejvesztve menekülnék, mert belebotlottam valami szeretethiányos kapcsolatfüggőbe. Biztos lennék benne, hogy nem engem szeret, hanem az illúziót, amit a szeretethiánya miatt rám vetít ki.

2022. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ezzel csak elijeszted.
2022. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hű, érdekes kérdés.

Volt egy sréc anno, aki első találkozáskor mondta azt, hogy szeret. Az első szava ez volt hozzám (nem, nem volt befolyásolt tudatállapotban :D)

Bár az igaz, hogy,előtte már távolrol figyelgettük egymást.

Persze jól esett, hogy,ezt mondta, de nem tudtam igazán elhinni.

Sajnos későn jöttem rá, hogy valóban úgy gondolta.

Szóval, van ilyen...

De szerintem első randin legtöbb embernek ez sok (nekem nem volt sok, de nálam beleférnek efféle őrültségek, csak szimplán tőle, a nagy szívtiprótól nem volt könnyű komolyan venni).

Sajnos ezzel könnyen elijesztheted. Biztosan megtudod tartani úgy is, ha még ezt nem mondod el neki. Éreztetheted máshogy is, hogy fontos neked.

2022. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!