Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért járok mindig így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok mindig így? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel élőben remekül elbeszélgettem, nagyon tetszik a külseje is és főleg a személyisége, de amire oda jutottam hogy elhívom valahová, azóta nem tudom ezt megmondani neki mert lassan egy hete nem ír vissza Facebookon, pedig meglehetősen kedves volt az előző üzenete és élőben is imádnivaló volt.

Miért van az hogy mire összeszedném magam hogy elhívjam valahová szívem választottját, mindig félremegy valami? Nem merek neki az el nem olvasott üzenetre még egy meghívást is ráküldeni, nehogy zaklatásnak fogja fel vagy hogy bolond vagyok. De így hogy nem válaszol mattot kaptam, pedig olyan jó lett volna elhívni valahova, és így nem tudom meg hogy amúgy eljönne-e velem (a testbeszéde, hangulata, kommunikációja mind azt mutatta hogy nem vagyok ellenszenves számára, rettentő nyitott volt, közvetlen, meg is ölelt), vagy pont azért nem ír mert nem akar mégse velem lenni többet. A Facebook állapotjelzője szerint még el sem olvasta amit napokkal ezelőtt már elküldtem neki.

Rettenő szomorú vagyok. Miért járok mindig így?



2022. márc. 28. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ott basztad el, hogy ismerkedtel vele randi keretein kivul es ezert o ezt lassunak talalta vagy esetleg soha nem is tekintett ugy rad es ghostolt.


Rogton kerdezd meg maskor max kiderul, hogy nem... aztan randin eldontod, hogy tetszik e a szemelyisege

2022. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haver, osztálytársam volt régebben, osztálytalálkozón beszélgettünk. Nyilván nem fogom levegőnek nézni ha odajön hozzám egy olyan eseményen ami erre van...
2022. márc. 28. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mit irkalsz neki facebookon akkor? Ott kellett volna elhivjad amikor megolelt
2022. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy látszik, hogy olyan frendzonába kerültél csak, erre bizonyiték a kerülés, kb 1 heti és a baráti ölelés stb...

a leirásodból is látni, hogy ez csak részedről volt a nagy ő, de részéről, csak barát, akinek megnyilt...ennyi...

én is volt, hogy elhivtam valakit egy eseményre, hogy menjünk együtt, de az égvilágon nem éreztem iránta semmit, csak mint barát, félre is értette a barátkozásomat ..jah..

2022. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el ismerkedéssel, amikorra nem ír vissza?


Nem szabad túl sokáig húzni az időt, ha randizni akarsz egy csajjal, mert vagy elveszti az érdeklődését, vagy pedig FZ-ba kerülsz.


Sajnos saját tapasztalat, hogy online ismerkedésnél max 1-2 héten belül lépni kell, és még ez is necces, hogy sokáig húzod.


Ha 1-2 héten belül randit kérsz, és nem válaszol, vagy nem akar menni, akkor vagy nem is akar igazán ismerkedni, vagy veled konkrétan nem akar ismerkedni.


Ez van, haver... sajnálom.

2022. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!