Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, járnátok olyan pasival aki külsőre nem fog meg annyira?

Figyelt kérdés
Tudja nálatok kompenzalni a belső az átlagos külsőt?

2022. márc. 29. 16:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Mindenféle beképzeltség nélkül szépnek tartom magam plusz sok pozitív visszajelzést kapok a külsőmet illetően. Ettől függetlenül olyan férfival jöttem össze, aki elsőre nem igazán fogott meg, sőt..kb az volt az első reakcióm, hogy hát nem túl helyes srác, pont az ellentéte volt az úgymond ideálomnak, de aztán el kezdtünk beszélgetni. Teltek a hónapok és a belső tulajdonságaival annyira megfogott, hogy a végén kettőig nem láttam a szerelemtől. Szóval létezik ilyen is, hiába akarják bemagyarázni sokan, hogy nem. De bizony, létezik.
2022. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
23%
Mészáros Lőrincnek is van csaja. Szóval a belső tulajdonságokon is múlik.
2022. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a belső tudja kompenzálni az átlagos külsőt! Most is egy ilyen pasival ismerkedek
2022. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
#10 Lehet, de mi férfiak jobban. Ránk elég nagy hatással van ha meglátunk egy szép nőt az utcán. Nagy motivációt ad hogy megismerjük.
2022. márc. 29. 17:01
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a nokre is nagy hatassal van egy jo pasi az utcan
2022. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mindkettő egyformán fontos.
2022. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted miért helyes pasik vannak a romkomokban? Miért Adam Sandlernek kell megcsinálnia azokat a filmeket, amikben vonzónak találják?
2022. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
A nőkre is igen nagy hatással tud lenni egy jóképű férfi, és? Most ezzel mi a célod? Ezzel akarod kimagyarázni, hogy a pasiknak miért “nézhető” jobban el, ha felszínesek és pl esélyt sem adnak egy számukra nem szép lánynak vagy mi?
2022. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
#15 Engem mondjuk nem sok nő néz meg az utcán ahogy észrevettem, de láttam már olyat hogy lányok megfordultak pár fiatal srác után. Érdekes volt.
2022. márc. 29. 17:10
 20/47 anonim ***** válasza:
86%
"A férfiak vizuálisabbak" -ezt is csak férfi szájából hallottam még, nőtől soha. 🤣
2022. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!