Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, járnátok olyan pasival aki külsőre nem fog meg annyira?

Figyelt kérdés
Tudja nálatok kompenzalni a belső az átlagos külsőt?

2022. márc. 29. 16:43
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
79%

Haha, nem. Akinek szép nő kell, az nyújtsa ugyanezt. Az én világomban egyenlőség van, azért lettem az, aki vagyok, mert ilyen párra vágyom és mi lehetne nagyobb garancia arra, hogy meg is kapom, mint az, hogy én is tudom nyújtani?


Szóval szállj le a földre, testtel és lélekkel együtt ember az ember, nincs olyan, hogy az egyikbe beleszarsz és majd a másikkal kompenzálod. Ha a külsődet leszarod, akkor mondjuk valószínűleg a belsőd sem lehet nagy eresztés. Aki el bír viselni magán igénytelen, ronda dolgokat, amiken változtathatna, annak elég érdekes az értékrendje...

2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
82%

“Szerintem társadalmilag köztudottabb hogy a férfiakra hatással vannak a szép nők.”


Szerintem ez meg nettó baromság. Mond már el miért lovagolsz ezen, mi a lényeg?? Köztudott, hogy az emberekre (nemtől független!) hatással tud lenni egy másik, szép/jóképű ember. Na és?

Senki nem is mondta, hogy a külső nem számít egyáltalán..

2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok, nost gondolkozom. Igazabol az osszes parkapcsolatom meg nagy szerelmem ilyem ferfi volt, hogy a belsejet szerettem meg eloszor, aztan nyilvan a rozsaszin kodben mindeneert odaig van az ember.

De a szakitas után, amikor mar kiszerettem a belsejukbol ujra atlagosak lettek: se nem csunya se nem hu de jo.

2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a külső és a belső is fontos.
2022. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
80%
Rám is hatással vannak a szép nők, pedig én nő vagyok. De a helyes pasik is…
2022. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént, hogy egy olyan férfihoz kezdtem el vonzódni, akit a megismerkedésünkkor kifejezetten taszítónak találtam.

De azért ez nem általános.

Többnyire legalább semlegesnek kell látnom valakit ahhoz, hogy kialakuljon valami.

2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Az én párom külsőre nem volt az esetem. Tinderen ismerkedtünk meg, az első randin, hát hogy is mondjam, az első pár percben azon gondolkoztam hogy uszhatnam ezt meg..

De mivel nem vagyok bunkó gondoltam csak kibirom már ezt az egy randit.. És végül nem bántam meg.

Kedves, vicces, az első perctől kezdve nagyon jól el tudtunk beszélgetni mindenről mert érdeklődő és tájékozott is.

Nem ismerek nála nagyszerűbb embert.

Nagyon szeretem és nem cserélném el senkiert.

Ja és még mielőtt valaki félre magyarázná, nem, nincs friend zoneban, másfél éve együtt vagyunk.

2022. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nem :)
2022. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Persze a nőket elkezdi vonzani hirtelen amikor kitér a menő szakmájára és az azzal járó vastag fizetésre, onnantól humoros, aranyos és intelligens lesz a férfi, főleg ha benyögi hogy van egy 30 milliós családi háza is, na akkor első randin fekszenek mint rendőr lámpa..
2022. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

39

Jaja, persze ha azt mondjuk, hogy csak azokhoz vonzódunk, akiket elsőre jóképűnek látunk, akkor megy a rinyálás, hogy a nők felszínesek.

Ha viszont az ellenkezőjét állítjuk, akkor nyilván anyagiasak vagyunk.

Mondd, erre a kérdésre adhat egyáltalán jó választ egy nő? Vagy mindegy, mit mond, úgyis hülye.


Hihetetlen, hogy egyes férfiakból mennyire hiányzik a racionalitás, amire oly' büszkék szoktak lenni.

2022. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!