Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, járnátok olyan pasival aki külsőre nem fog meg annyira?

Figyelt kérdés
Tudja nálatok kompenzalni a belső az átlagos külsőt?

2022. márc. 29. 16:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Összességében legyen vonzó. Láttam már nem egy olyan férfit, aki külsőre elég megosztó, de mégis vonzó a stílusa, egyénisége miatt.
2022. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam a külsőtől függ

Ha abszolút nem jön be ,kicsit sem stb akkor esélytelen hogy a belső majd kompenzálja

De ha számomra átlagos , nem tartom jónak de rossznak sem akkor a belső dönti el nyilván

2022. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Te tudnál nem szép lánnyal járni? Vagy te lehetsz felszínes?
2022. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos/átlag alatti lány vagyok de még így is azt mondom, hogy attól függ.

Ha nagyon nem jön be külsőleg, akkor nyilván nem, lehet bármilyen személyiség. Kell a vonzalom egy kapcsolatba. ÉS ezt egy szép lány halmozottan vallja.

2022. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abszolut!

A belső értékek, valamint a megfelelő egzisztencia abszolut első helyen áll! Külsőleg elég, ha ápolt és igényes

2022. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pasival jottem ossze aki nem az esetem,de kedves volt,jo fej es nagyon okos. Nem is gondoltam ra,hogy ez lesz, de azota beleszerettem es mar nagyon vonzonak talalom es szexelnek vele ejjel nappal :)
2022. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
#3 Nem vagyok felszínes. Nálam mindkettő fontos, de mi férfiak vizuálisabbak vagyunk. Azt mondják szépek a szemeim és jó az alakom ami a külsőt illeti.
2022. márc. 29. 16:50
 8/47 anonim ***** válasza:
0%
6. Egy kamú nő ,valójában ronda férfi hozzászólását olvashattuk.
2022. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

8


Jaj mert te nem vagy se kedves se okos se vicces meg csak jokepu sem,nem kell a frusztraltsagod masra ravetiteni.

Ertem en,nem kellesz senkinek.

2022. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

"mi férfiak vizuálisabbak vagyunk"


Mi nők is. Emberfüggő, felszínes randaság.

2022. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!