Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz,hogy a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth László Péter kérdése:

Tényleg igaz,hogy a fiatalok nem szeretnek elköteleződni,illetve komolyan venni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mik a tapasztalataitok.


Nekem hosszas randizgatás után maximum 3 hónapig tartott.

Legtöbb csajt még randira se lehet elhívni,beszélgetni egy jót stb..

Társkeresők java kamu,illetve fizetni a semmiért.

A többség vissza se ír vagy hatalmas az ego,Like vadászok,stb.,stb.

A kivételekre főleg kíváncsi lennék,mert biztos vannak..csak maximum bujkálnak XD

(23F)



2022. ápr. 3. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Igen,ez így van
Nem,vannak kívételek
Nem találkoztál még velem XD
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatom 16 évesen volt, kb fél év, nem túl sok. Aztán 17-21, majd a jelenlegi 21 éves korom óta tart. Nehéz kiszűrni, hogy ki akarja komolyan. Sose társkeresőztem, véletlen találkozások voltak ezek. Nem csaltam meg senkit, nincs hiányérzetem. Szóval van kivétel.
2022. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki 40 évesen hagyja ott a másikat a friss húsért, az komoly ember? Ez személyiségtől függ, nem kortól.
2022. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is inkább személyiségtől függ, de lehet kortól függő is.


Én eddig mindegyik párkapcsolatomban úgy voltam benne, hogy komolyak a szándékaim,illetve szerettem volna elköteleződni.


Amióta az utolsó párkapcsolatom véget ért, azóta egy olyan fiút sem találtam nagyon, aki el akart volna köteleződni egy párkapcsolatban vagy nagyon komolyan gondolta volna.

Manapság nehéz ilyen fiút találni, én ezt tapasztalom.


Pedig nyitott szemmel járok :D


18/ lány

2022. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De, komolyan akarják venni, csak nem veled.
2022. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a fiatalok nem akarnak elköteleződni.
2022. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság.
2022. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!