Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Voltatok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Voltatok már szerelmesek nálatok idősebb csajba?

Figyelt kérdés
Általában amúgy inkább a fiatalabb, vagy az idősebb korosztály tetszik nektek?
2010. szept. 14. 21:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
21:52 nem értem miért gondolta cikinek, talán túl nagy volt az arca a csajnak :P
2010. szept. 14. 22:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:52 sztem inkább a csaj ciki,ahogy viselkedett veled,kis gyerekes felfogású,attól,még hogy idősebb.

Kérdező a jelenlegi barátnőm 37 éves én 23 vok,és szeretem,sokkal szebb mint egy tízen-huszonéves,kb annyinak is nézik,meg annyinak is néz ki,sportol,igényes,nekem ezek számítanak a kor azt nem nézem,hanem,hogy mennyire ad magára.

Felvállal,ahogy én is őt,nem érdekel az emberek véleménye mi boldogok vagyunk amit a kívülállók mondanak az senkit se érdekel.


23F

2010. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:38....nem, nem érzem magam kicsit sem előítéletesnek...de azért, lássuk be, hogy a mai világban, a kezdeményesés javarészt a lányok dolga lett, és ha megfigyeljük a fiatalabb fiúkat, a legtöbbnek(tisztelet a kivételnek), azért kell barátnő, hogy felvághasson vele a haverjai előtt...aztán, mikor kicsit idősebbek lesznek, rájönnek, hogy mi a lényeg...

2010. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

21.52-es vagyok...

Köszi, hogy kiálltok mellettem! :) Végül jobb is, hogy anno vége lett a kapcsolatnak, most már úgyis túl öreg lenne hozzám... :D (csak viccelek)


aki pedig azt írta, hogy nem érdemes fiatalabb fiúkkal kezdeni, mert "gyerekes"-ek, annak azért elmondanám, hogy pl egy 25 éves srác is kezdhet egy 30 évessel (ami megfelel a kérdés kategoriájába), és 25 évesen azért nem mondanám, hogy mindenki, egytől-egyig gyerekes lenne.

Amúgy hány éves vagy? (aki felvetette a "gyerekes" témát)

2010. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
6:58 annyira igazad van! Csak aki nem volt még ilyen helyzetbe az ítéli el a nagy korkülönbséget.
2010. szept. 15. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!