Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már hogy egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy egyszerre két emberbe voltatok szerelmesek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam...
2010. dec. 17. 16:32
 1/5 anonim válasza:

Biztos hogy szerelem ?? :/ nem lehet hogy csak egy pillanatnyi fellángolás esetleg kíváncsiság hogy vajon mit nyújthat a másik ?


Egyébként volt ilyen velem is és csak annyit hogy ha tudsz akkor válassz és tarts ki a választottad mellet nekem megérte :)

2010. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érzed, hogy melyik a szerelem és melyik a testi vágy, fellángolás... Én is voltam így, csak nehéz volt bevallani magamnak, hogy az egyik csak szexuális vágy... főleg, hogy egy jó barátom volt, és nagyon kedveltem, mint embert, és megkellett szakítani vele a baráti kapcsoaltunkat (a szerelmem haverja is volt), mert nehéz lett volna ellenálni minden egyes beszélgetésnél, találkozásokkor, a másik fiút jobban szerettem. Ezt neked is érezned kell!
2010. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel. Biztos, hogy ez már szerelem? Amikor valakibe szerelmesek vagyunk nem igazán van helye a szívünkben másik szerelemnek.

Én azt mondanám, ne kezdj kapcsolatot egyikőjükkel sem, inkább beszélgess velük, ismerd meg őket jobban és aztán döntsd el, kihez vonzódsz inkább?

2010. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettőbe nem lehetsz, max azt hiszed...de majd egyszer megtudod:)
2010. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Midnenkinek ment az (y) -t.

Szerencséd, mert így nekem nem kell válaszolnom.

2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!